بيسام


بيسام

         برتري پرگل جوانان شاهين در ديداري تداركاتي

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۴۱    saman

شاهين هنديجان   3     -     0      پارسه هنديجان

                       داوود نصاري 2 گل

                         رضا شكاري

از سري مسابقات دوستانه فوتبال امروز بعد از ظهر يك ديدار در ورشگاه تختي هنديجان برگزار شد كه در پايان تيم شاهين توانست  شاگردان موسي افروز در تيم پارسه را با سه گل شكست دهد.

ملوان    4     -     2      ساحل

همچنين در ديگر ديدار دوستانه ديروز بعد از ظهر يك ديدار در همين ورزشگاه بين تيمهاي ساحل و ملوان برگزار شد كه در اين ديدار تيم ملوان توانست حريف خود را يا نتيجه 3بر0 شكست دهد.

 

                     باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         بخشدارمركزي هنديجان خبرداد/ احداث زمين چمن مصنوعي در روستاي امامزاده عبدالله

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۴۱    saman

 

بهنام خضعلي بخشدار مركزي هنديجان در گفتگو با يونس عبادي خبرنگار ورزشي شهرستان اظهاركرد:زمين چمن مصنوعي درروستاي امام زاده عبدالله با اعتبار 30ميليارد ريال از اعتبارات ماده 180 جزء پروژه هاي مصوب 94 محسوب مي شود كه مورد بهره برداري قرارخواهدگرفت.

وي افزود:محل و زمين مورد نظر در بخشداري توسط دهياري به شوراي محل مصوب و به اداره كل ورزش وجوانان ابلاغ گرديد.

خضعلي اضافه كرد:بااحداث اين زمين جوانان و ورزشكاران روستاهاي رگ سفيد,مالكي,زلقي,بوطاهري و دهنو نيز كه درمجاورت روستاي امام زاده عبدالله قرار دارند مي توانند از اين فضاي ورزشي استفاده كنند و ديگر نيازي به پيمودن مسير 45 كيلومتري جاده بدر نيست. وي يكي از اولويت ها را دربخش مركزي شهرستان هنديجان احداث و توسعه زيرساخت هاي ورزشي در راستاي ترويج فرهنگ ورزش و سلامتي دانست

بخشدارمركزي هنديجان با بيان اينكه متاسفانه دربسياري از روستاهاورزشكاران وجوانان ازداشتن امكانات ورزشي و فضاي مناسب بي بهره هستند خاطرنشان كرد:با نگاه ويزه اي كه به بخش ورزش در روستاها شده است اميدواريم پويايي و نشاط جوانان فراهم شود تا از مهاجرت روستاييان به شهر جلوگيري شود


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         چراغ ورزش هنديجان رو به كم فروغي و خاموشي ميرود؟!!!!

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۴۱    saman

 

به گزارش سايت پرسپوليس هنديجان و به نقل از  يونس عبادي خبرنگار ورزشي شهرستان مي خواهم درددل خيلي از جوانان شهر وخاك خورده هاي ورزش هنديجان را بنويسم تا به بعضي ها بر بخورد؟! مسولان محترم شهرستان,استان,مديركل ورزش وجوانان به داد جوان ها و ورزشكاران اين ديدار برسيد؟

 آقايان مسئول دراداره ورزش هنديجان چه كاري براي ورزش شهرستان انجام داده ايد؟!چه قدمي برداشته ايد؟چه بازده مثبتي داشته ايد؟--چرا براي ارتقاء ورزش شهرستان برنامه ريزي صورت نمي گيرد؟چرا تاكنون شوراي ورزش عملآ تاثيري در پيشرفت ورزش شهر نداشته است؟چرا براي حفظ زمينهاي خاكي ورزشي كاري صورت نگرفته است؟ چرا از ظرفيت هاي ادارات براي كمك به ورزش استفاده نمي شود؟در كدام محله يا منطقه هنديجان وسايل , تجهيزات و زمينهاي فوتسال ايجاد شده است؟آيا تاكنون به مشكلات اين جوانان و ورزشكاران رسيدگي كرده ايد؟آيا از ورزش بيمار شهر مطلع هستيد؟چطور مي توانيد بدون بازدهي سكان مسئوليت را دست بگيريد؟!!!! نماينده محترم مردم درمجلس شوراي اسلامي, مسولان شهرستان چرا فكري براي اين همه استعداد و سرمايه انساني كه در اين شهرستان نهفته است نمي كنيد؟

اهالي ورزش دوست هنديجان هميشه درعرصه هاي مختلف ورزشي خوش درخشيده اند و نمونه بارز آن كسب دو مقام نايب قهرماني تيم فوتسال خليج فارس درمسابقات رده نوجوانان و جوانان كشور است همينطور كسب مقام هاي استاني و كشوري در رشته هاي كشتي,پرورش اندام, تكواندو,ووشو,واليبال و....همه خود گوياي اين مسئله است..ولي  همواره شاهد هستيم حال و روز ورزش هنديجان نابسامان است و چراغ اميد ورزشكاران دراين شهر رو به كم فروغي و خاموشي مي رود؟!!.

ورزشكاراني بودند كه از اين ديار به مسابقات استاني و كشوري اعزام شدند و خوش درخشيدند پس لازم است مسولان, پيشكسوتان, دلسوزان و متوليان ورزش هنديجان تا دير نشده فكري به حال ورزش اين شهر كه اوضاع چندان مطلوبي ندارد بكنند.

سكان دار ورزش و جوانان خوزستان جناب كياني زاده نيز در بازديد از امكان ورزشي شهرستان اين نويد را به ورزشكاران هنديجاني دادند  كه پيست دوميداني,تجهيزنورافكن هاي استاديوم, تعويض كفپوش واضافه شدن بالابر براي سالن بصيرت هنديجان جنوبي همچنين احداث زمين چمن مصنوعي در مجموعه استاديوم تختي از مصوباتي بودند كه قول پيگيري وبهره برداري از آنها را دادند اما با گذشت حدود يك سال اين وعده ها در حد  همون حرف باقي مانده اند و هيچكس هم پيگير اين مصوبات نشده است.

حال ازمسولان شهرستان اعم از نماينده محترم مردم درمجلس شوراي اسلامي,فرماندار,شهردار وشوراي شهر درخواست مي شود فكري به حال و روز ورزش اين شهر بكنند.واقعا جوانان ما در حال حاضر در چه  ورزشي در استان مدعي هستند؟! چرا جوانان ما بي انگيزه شده اند؟اين مشكلات بايد ريشه يابي  و كارشناسي  شود.

بعنوان يك ورزش دوست و خبرنگار حاضر در شهرهنديجان كه از نزديك با اين مشكلات دست و پنجه نرم كرده ام مشكل ورزش هنديجان نبود انگيزه كافي و همچنين عدم پيگيري مستمر و حمايت مسولان شهرستان از جوانان و ورزش است.كمبود امكانات ورزشي و عدم مديريت مناسب ورزش شهرستان را در مسير سراشيبي قرار داده است واين امر باعث مي شود جوانان ديگر رغبتي به ورزش نشان ندهند.

درپايان انتظار ميرود مسولان شهرستان توجه ويژه اي براي برون رفت ورزش شهرستان هنديجان از وضعيت نامناسب فعلي داشته باشند.متوليان ورزش بايد با ورزشكاران صادق باشند و حرف دل آنان را بشنوند و براي ارتقاي جايگاه ورزش شهرستان با پيشكسوتان ورزشي تعامل كنند.

مرجع:خبرگزاري موج


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         زمزم زهره قهرمان جام شهداي بخش زهره

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۴۰    saman

فينال رقابتهاي چند جانبه شهر زهره امروز با برگزاري ديدار تيمهاي زمزم زهره و بهداشت ماهشهر برگزار شد.

به گزارش سايت باشگاه پرسپوليس در اين دوره از مسابقات كه مناسبت ياد و خاطره شهداي گرانقدر شهر زهره برگزار شده است  امروز در ديدار پاياني آن دو  تيم زمزم زهره و بهداشت ماهشهر در زمين خاكي شهره زهره  به مصاف هم رفتند كه در پايان تيم زمزم موفق شد حريف خود را با نتيجه پر گل 5 بر 2 شكست دهد.و كاپ قهرماني را در شهر خود ماندگار كند.

در اين ديدار كه تماشاگران زيادي هم از نزديك نظاره گر آن بودند حسين محسني با كمكهاي حسين خضعلي و جواد عبدالهي از شهرستان هنديجان گروه داوري آن را برعهده داشتند.

باشگاه پرسپوليس هنديجان از جناب آقاي مسلم عبادي مسئول برگزاري اين مسابقات بابت ارج نهادن به مقام بالاي شهيدان سرافراز تشكر و قدرداني مي نمايد.


  روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         برنامه دو ديدار ليگ ادارات شهرستان هنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۴۰    saman


از سوي كميته فوتسال هيئت فوتبال شهرستان هنديجان برنامه دو ديدار دور گروهي رقابتهاي فوتسال جام ادارات اعلام شد.


چهارشنبه 1392/11/30 سالن بصيرت هنديجان جنوبي

كميته امداد        -      پايگاه دريايي اماميه         ساعت 18

اداره گاز           -       اداره آموزش و پرورش      ساعت 21


برنامه ديگر ديدار ها بزودي در همين سايت اعلام خواهد شد.


  روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         جدول رده بندي گروه دوم ليگ بزرگسالان شهرستان هنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۹    saman

     

جدول رده بندي گروه دوم ليگ بزرگسالان شهرستان هنديجان

                                       درپايان هفته اول


     رده  نام تيمبازي برد مساوي باختزدهخوردهتفاضلامتياز     1 پرسپوليس  1  1    -   - 2   -    2  3     2 ساحل   1  -    1   - 1   1    -  1     3 ملوان  1  -    1   - 1   1    -  1     4 خيبر  1  -    -   1 -   2   2-  -


  روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پرسپوليس ليگ را با برد آغاز كرد.

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۹    saman

    

                 پرسپوليس       2       -        0        خيبر


تيم فوتبال بزرگسالان پرسپوليس امروز در اولين ديدار خود در ليگ بزرگسالان شهرستان هنديجان به ميدان رفت.

در اين ديدار كه به قضاوت حسين خضعلي و با كمكهاي ماشالله عباسپور و مصطفي گنجي برگزارشد .

دراين ديدار كه با يك دقيقه سكوت به مناسبت سالگرد درگذشت مرحوم مصطفي رحماني فوتباليست فقيد باشگاه پرسپوليس و خيبر برگزار شد

تيم فوتبال پرسپوليس بازي را خوب آغاز كرد و توانست موقعيتهاي زيادي را برروي دروازه تيم خيبر به وجود بياورد و لي با بي دقتي مهاجمان تيم پرسپوليس اين تيم نتوانست در نيمه اول به گل دست يابد.

نيمه اول با حساب صفر بر صفر مساوي به پايان رسيد

در نيمه دوم تيم پرسپوليس بازي را طوفاني آغاز كرد و توانست در دقيقه 50 توسط امين شكاري به گل اول بازي دست يابد در اين صحنه شكاري با سانتر زيباي محسن عباسپور گل اول بازي را با سر وارد  دروازه بحراني گلر تيم خيبر كرد.

درست 5 دقيقه بعد باز اين تيم پرسپوليس بود كه توانست توسط احمد حياتي از وسط زمين مسابقه توپ را به گل تبديل كند. تا حساب كار دو بر صفر به سود پرسپوليس شود.

درادامه بازي دو تيم فشار زيادي را برروي دروازه هم به وجود آوردند و لي نتوانستند به گلي دست بيابند تا در پايان اين تيم پرسپوليس باشد كه با نتيجه دو بر صفر سه امتياز شيرين را از تيم خيبر شكار كند.

(حواشي  بازي )

1- در نيمه اول بازي سلمان حيدري مي رفت كه با گلر تيم پرسپوليس تك به تك شود كه در محوطه 18 قدم اين تيم سرنگون شود كه داور هيچ اعتقادي به پنالتي نداشت.

2- درقيقه 70 بازي مرتضي موسوي سرمربي تيم خيبر از سوي خضعلي از نيمكت تيم خود اخراج شد .

در دقيقه 85 بازي حسن عبادي بازيكن تيم خيبر با دريافت كارت زرد دوم از زمين بازي اخراج شد.


    روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         دومين ديدار ليگ بزرگسالان با تساوي به پايان رسيد.

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۸    saman


از سري مسابقات ليگ بزرگسالان شهرستان هنديجان امروز يك ديدار بين تيمهاي ملوان و ساحل در ورزشگاه تختي برگزار شد كه در اين بازي زيبا . حساس و جنجالي دو تيم به تساوي يك بر يك رضايت دادند.

به گزارش سايت پرسپوليس در اين ديدار كه قضاوت آن را محمد حسين جغتايي برعهده داشت تيم ملوان موفق شد در دقيقه 38 بازي توسط شهرام گشتيل به گل اول بازي دست يابد. در ادامه بازي تيم ساحل كه نمي خواست در اولين ديدار خود طمع شكست را بچشد توپ و ميدان را در اختيار گرفت و فشار زيادي را برروي دروازه حريف خود به وجود آورد و لي نتوانست از موقعيتهاي بوجود آمده بهره لازم را ببرد تا نيمه اول با سوت قاضي ميدان با نتيجه يك بر صفر به سود تيم ملوان به پايان برسد.

در نيمه دوم كه يك ديدار زيبا و فيزيكي را از هر دو تيم شاهد بوديم تيم ساحل موفق شد در واپسين دقايق بازي و در دقيقه 94 گل تساوي را توسط حسين رضايي به ثمر برساند. در اين صحنه رضايي با شوتي سنگين از پشت محوطه جريمه تيم ملوان توپ را به گل تبديل كرد.

دراين ديدار محسن حياوي از تيم ساحل و مسعود گشتيل از تيم ملوان با كارت قرمز مستقيم از زمين بازي اخراج شدند.

دراين ديدار كه قضاوت آن را محمدحسين جغتايي برعهده داشت دامون موسوي كمك داور اول و قنواتي كمك داور دوم  و حسين خضعلي هم داور چهارم اين ديدار بودند.

همچنين سرپرستي اين ديدار هم برعهده جعفر جغتايي بود.كه توانست نظم خوبي به اين ديدار دهد.


    روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         باران گل در روز افتتاحيه ليگ بزرگسالان شهرستان هنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۷    saman

رقابتهاي فوتبال ليگ بزرگسالان شهرستان هنديجان امروز با ديدار تيمهاي اميد و پويا در ورزشگاه تختي آغاز شد.كه در اين ديدار تيم اميد موفق شد در ديداري پرگل و بي سابقه در تاريخ فوتبال ليگ بزرگسالان شهرستان با نتيجه فوق سنگين 12 بر 2 حريف خود را كيش و مات كند.

به گزارش سايت باشگاه پرسپوليس در اين ديدار كه قرار بود از ساعت 14/30 برگزار شود به دليل همرنگ بودن پيراهن هاي هردوتيم با يك ساعت تاخير با سوت محسن عنانات آغاز شد.

دراين ديدار ابتدا تيم پويا 5 دقيقه اول نبض بازي را در دست داشت موقعيتهايي را هم برروي دروازه تيم اميد به وجود آورد ولي بي دقتي و كم تجربگي بازيكنان اين تيم عاملي شد تا اين تيم نتواند از موقعيتهاي به دست آمده بهره لازم را ببرد.

در ادامه بازي تيم اميد به خود آمد و توانست در دقيقه 7 بازي توسط محمد مقدم گل اول بازي را به ثمر برساند تا اين گل نشانگر يك بازي خوب و پر گل در ادامه باشد.

درست چند دقيقه بعد باز اين تيم اميد بود كه موفق شد توسط عباس شكاري گل دوم خود را به ثمر برساند در اين صحنه شكاري در يك موفقعيت تك به تك با گلر حريف توپ را به گل تبديل كرد.

اين پايان كار در نيمه اول نبود و در ادامه تيم اميد توانست 4 بار ديگر توسط علي شكاري 3گل . محمد مقدم و كريم بايره دروازه تيم آبي پوش ميدان را بازكند و نيمه اول را با نتيجه پر گل 7 بر 0 به سود خود يه پايا برساند.

در نيمه دوم بازي شاهد يك بازي زيبا و پرگل از هر دوتيم بوديم در اين نيمه 7 بار توپ از خط دروازه هاي هرو دوتيم عبور كرد كه سهم تيم اميد 5 گل  كه توسط علي شكاري 2 گل . داريوش شعباني . آرش خدري و حسن عنانات به ثمر رسانده شد. و دو گل تيم پويا هم توسط نادر رضوي زاده از روي نقطه پنالتي و مجيد محسني وارد دروازه آذرمينا گلر تيم اميد شد.

گفتني اسم كه گروه داوري اين ديدار برعهده محسن عنانات داور وسط . قنواتي كمك دوار اول . توفيق عبادي كمك داور دوم و سرپرستي آن هم برعهده مختار شكاري بود.      روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پرسپوليس بازي باخته را برد

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۷    saman


 پرسپوليس  هنديجان      4      -      2      ساحل هنديجان

تيم فوتبال پرسپوليس امروز در ديداري تداركاتي در ورزشگاه تختي به مصاف تيم ساحل رفت و در پايان در حالي كه با دو گل از حريف خود عقب بود موفق شد با گلزني مهدي شكاري و فرشيد قاعدي حريف خود را با نتيجه چهار بر دو شكست دهد.


   روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

          آخرین مطالب ارسالی

جدید     بررسي vpn و معرفي سايت منو وي پي ان براي خريد وي پي ان
    اجاره سند از سايت وثيقه فوري و سايت وثيقه ملكي به چه صورت است؟
    معرفي سرويس پرداخت در محل دانا حمل
    10 راهكار خودشناسي و موفقيت در زندگي
    چه عاملي در حال دور كردن كهكشان ها از يكديگر است
    بكارگيري ايده هاي نوين در تابلوسازي
    در رويداد آنپكد 2020 سامسونگ چه گذشت
    20 مورد از جملات ناب امام حسين عليه السلام
    سفيده تخم مرغ چه خاصيتي دارد؟
    به نام خدايي كه جان را فكرت آموخت