بيسام


بيسام

         جدول رده بندي گروه دوم ليگ بزرگسالان شهرستان هنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۹    saman

     

جدول رده بندي گروه دوم ليگ بزرگسالان شهرستان هنديجان

                                       درپايان هفته اول


     رده  نام تيمبازي برد مساوي باختزدهخوردهتفاضلامتياز     1 پرسپوليس  1  1    -   - 2   -    2  3     2 ساحل   1  -    1   - 1   1    -  1     3 ملوان  1  -    1   - 1   1    -  1     4 خيبر  1  -    -   1 -   2   2-  -


  روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پرسپوليس ليگ را با برد آغاز كرد.

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۹    saman

    

                 پرسپوليس       2       -        0        خيبر


تيم فوتبال بزرگسالان پرسپوليس امروز در اولين ديدار خود در ليگ بزرگسالان شهرستان هنديجان به ميدان رفت.

در اين ديدار كه به قضاوت حسين خضعلي و با كمكهاي ماشالله عباسپور و مصطفي گنجي برگزارشد .

دراين ديدار كه با يك دقيقه سكوت به مناسبت سالگرد درگذشت مرحوم مصطفي رحماني فوتباليست فقيد باشگاه پرسپوليس و خيبر برگزار شد

تيم فوتبال پرسپوليس بازي را خوب آغاز كرد و توانست موقعيتهاي زيادي را برروي دروازه تيم خيبر به وجود بياورد و لي با بي دقتي مهاجمان تيم پرسپوليس اين تيم نتوانست در نيمه اول به گل دست يابد.

نيمه اول با حساب صفر بر صفر مساوي به پايان رسيد

در نيمه دوم تيم پرسپوليس بازي را طوفاني آغاز كرد و توانست در دقيقه 50 توسط امين شكاري به گل اول بازي دست يابد در اين صحنه شكاري با سانتر زيباي محسن عباسپور گل اول بازي را با سر وارد  دروازه بحراني گلر تيم خيبر كرد.

درست 5 دقيقه بعد باز اين تيم پرسپوليس بود كه توانست توسط احمد حياتي از وسط زمين مسابقه توپ را به گل تبديل كند. تا حساب كار دو بر صفر به سود پرسپوليس شود.

درادامه بازي دو تيم فشار زيادي را برروي دروازه هم به وجود آوردند و لي نتوانستند به گلي دست بيابند تا در پايان اين تيم پرسپوليس باشد كه با نتيجه دو بر صفر سه امتياز شيرين را از تيم خيبر شكار كند.

(حواشي  بازي )

1- در نيمه اول بازي سلمان حيدري مي رفت كه با گلر تيم پرسپوليس تك به تك شود كه در محوطه 18 قدم اين تيم سرنگون شود كه داور هيچ اعتقادي به پنالتي نداشت.

2- درقيقه 70 بازي مرتضي موسوي سرمربي تيم خيبر از سوي خضعلي از نيمكت تيم خود اخراج شد .

در دقيقه 85 بازي حسن عبادي بازيكن تيم خيبر با دريافت كارت زرد دوم از زمين بازي اخراج شد.


    روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         دومين ديدار ليگ بزرگسالان با تساوي به پايان رسيد.

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۸    saman


از سري مسابقات ليگ بزرگسالان شهرستان هنديجان امروز يك ديدار بين تيمهاي ملوان و ساحل در ورزشگاه تختي برگزار شد كه در اين بازي زيبا . حساس و جنجالي دو تيم به تساوي يك بر يك رضايت دادند.

به گزارش سايت پرسپوليس در اين ديدار كه قضاوت آن را محمد حسين جغتايي برعهده داشت تيم ملوان موفق شد در دقيقه 38 بازي توسط شهرام گشتيل به گل اول بازي دست يابد. در ادامه بازي تيم ساحل كه نمي خواست در اولين ديدار خود طمع شكست را بچشد توپ و ميدان را در اختيار گرفت و فشار زيادي را برروي دروازه حريف خود به وجود آورد و لي نتوانست از موقعيتهاي بوجود آمده بهره لازم را ببرد تا نيمه اول با سوت قاضي ميدان با نتيجه يك بر صفر به سود تيم ملوان به پايان برسد.

در نيمه دوم كه يك ديدار زيبا و فيزيكي را از هر دو تيم شاهد بوديم تيم ساحل موفق شد در واپسين دقايق بازي و در دقيقه 94 گل تساوي را توسط حسين رضايي به ثمر برساند. در اين صحنه رضايي با شوتي سنگين از پشت محوطه جريمه تيم ملوان توپ را به گل تبديل كرد.

دراين ديدار محسن حياوي از تيم ساحل و مسعود گشتيل از تيم ملوان با كارت قرمز مستقيم از زمين بازي اخراج شدند.

دراين ديدار كه قضاوت آن را محمدحسين جغتايي برعهده داشت دامون موسوي كمك داور اول و قنواتي كمك داور دوم  و حسين خضعلي هم داور چهارم اين ديدار بودند.

همچنين سرپرستي اين ديدار هم برعهده جعفر جغتايي بود.كه توانست نظم خوبي به اين ديدار دهد.


    روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         باران گل در روز افتتاحيه ليگ بزرگسالان شهرستان هنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۷    saman

رقابتهاي فوتبال ليگ بزرگسالان شهرستان هنديجان امروز با ديدار تيمهاي اميد و پويا در ورزشگاه تختي آغاز شد.كه در اين ديدار تيم اميد موفق شد در ديداري پرگل و بي سابقه در تاريخ فوتبال ليگ بزرگسالان شهرستان با نتيجه فوق سنگين 12 بر 2 حريف خود را كيش و مات كند.

به گزارش سايت باشگاه پرسپوليس در اين ديدار كه قرار بود از ساعت 14/30 برگزار شود به دليل همرنگ بودن پيراهن هاي هردوتيم با يك ساعت تاخير با سوت محسن عنانات آغاز شد.

دراين ديدار ابتدا تيم پويا 5 دقيقه اول نبض بازي را در دست داشت موقعيتهايي را هم برروي دروازه تيم اميد به وجود آورد ولي بي دقتي و كم تجربگي بازيكنان اين تيم عاملي شد تا اين تيم نتواند از موقعيتهاي به دست آمده بهره لازم را ببرد.

در ادامه بازي تيم اميد به خود آمد و توانست در دقيقه 7 بازي توسط محمد مقدم گل اول بازي را به ثمر برساند تا اين گل نشانگر يك بازي خوب و پر گل در ادامه باشد.

درست چند دقيقه بعد باز اين تيم اميد بود كه موفق شد توسط عباس شكاري گل دوم خود را به ثمر برساند در اين صحنه شكاري در يك موفقعيت تك به تك با گلر حريف توپ را به گل تبديل كرد.

اين پايان كار در نيمه اول نبود و در ادامه تيم اميد توانست 4 بار ديگر توسط علي شكاري 3گل . محمد مقدم و كريم بايره دروازه تيم آبي پوش ميدان را بازكند و نيمه اول را با نتيجه پر گل 7 بر 0 به سود خود يه پايا برساند.

در نيمه دوم بازي شاهد يك بازي زيبا و پرگل از هر دوتيم بوديم در اين نيمه 7 بار توپ از خط دروازه هاي هرو دوتيم عبور كرد كه سهم تيم اميد 5 گل  كه توسط علي شكاري 2 گل . داريوش شعباني . آرش خدري و حسن عنانات به ثمر رسانده شد. و دو گل تيم پويا هم توسط نادر رضوي زاده از روي نقطه پنالتي و مجيد محسني وارد دروازه آذرمينا گلر تيم اميد شد.

گفتني اسم كه گروه داوري اين ديدار برعهده محسن عنانات داور وسط . قنواتي كمك دوار اول . توفيق عبادي كمك داور دوم و سرپرستي آن هم برعهده مختار شكاري بود.      روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پرسپوليس بازي باخته را برد

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۷    saman


 پرسپوليس  هنديجان      4      -      2      ساحل هنديجان

تيم فوتبال پرسپوليس امروز در ديداري تداركاتي در ورزشگاه تختي به مصاف تيم ساحل رفت و در پايان در حالي كه با دو گل از حريف خود عقب بود موفق شد با گلزني مهدي شكاري و فرشيد قاعدي حريف خود را با نتيجه چهار بر دو شكست دهد.


   روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         رييس كميته داوران هيئت فوتبال انتخاب شد.

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۷    samanطي حكمي از سوي حاج حسن رحماني رييس هيئت فوتبال هنديجان ماشالله عباسپور مرد زحمتكش فوتبال شهرستان به عنوان رييس جديد كميته داوران اين هيئت منصوب شد.


       روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         ديدارهاي ليگ ارگانهاي دولتي برگزار شد

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۶    samanبه مناسبت سي پنجمين پيروزي انقلاب اسلامي يك دوره مسابقات فوتسال قهرماني ارگانهاي دولتي از سوي هيئت فوتبال شهرستان برگزار شد.

به گزارش سايت پرسپوليس درديدار افتتاحيه اين مسابقاتدو تيم دادگستري و نيروي انتظامي به قضاوت حسين خضعلي و محسن عنانات به مصاف هم رفتند كه در اين ديدار پربرخورد كه در پايان يك اخراجي هم در پي داشت تيم سفيد پوش دادگستري موفق شد با گل لحظات پاياني سيد حمزه رضوي حريف خود را شكست دهد. 

در اين ديدار هرچند تيم نيروي انتظامي سرتر از حريف خود بود ولي اين تيم دادگستري بود كه از تك موقعيت خود بهره لازم را برد.

درديگر ديداري روز نخست اين نتايج به دست آمد.

              آموزش پرورش      6   -     1     اداره برق

دراين ديدار پرگل محمدذاكري دو بار . علي انصاريان . علي شعباني . غلامرضا قنواتي و مرتضي حياتي براي تيم اموزش پرورش و محمد محسني براي تيم اداره برق در اين ديدار گلزني كردند.

                 ناحيه مقاومت  7  -    1   شهرداري   

همچنين در آخرين ديدار شب نخست اين مسابقات از ساعت 10 دو تيم شهرداري و ناحيه مقاومت به قضاوت حسين خضعلي و محسن عنانات رو در رو هم قرار گرفتند كه در پايان تيم ناحيه مقاومت جشنواره گل بر راه انداخت و موفق شد با حساب 7 بر 1 حريف خود راشكست دهد.

دراين ديدار زيبا و پرگل عبدالرسول مبعلي 3 بار سيد رضا موسوي 2 بار عيسي شنبدي و هادي عنبرپور براي تيم ناحيه گلزني كردند . و تك گل تبم شهرداري را دامون موسوي به ثمر رساند.

 

    روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         لغو ديدار افتتاحيه ليگ بزرگسالان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۶    saman

                 

                بازهم تيم پويا و بازهم نواقصي مدارك

ديدار افتتاحيه رقابتهاي فوتبال ليگ بزرگسالان هنديجان كه قرار بود فردا در ورزشگاه تختي بين تيمهاي اميد و پويا برگزار شود به دليل تكميل نشدن  مدارك تيم پويا به روز شنبه هفته آينده موكول شد.


   روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         تساوي پرگل اميد و ملوان در ديداري تداركاتي

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۵    saman


از سري مسابقات دوستانه فوتبال امروز يك ديدار بين تيمهاي اميد و ملوان در ورزشگاه تختي هنديجان برگزار شد.

به گزارش سايت پرسپوليس دراين ديدار كه با قضاوت جمال شعباني آغاز شد دو تيم بازي خهوبي را به نمايش گذاشتند و در ديدار زيبا و پرگل به تساوي سه بر سه دست يافتند

دراين ديدار گلهاي تيم اميد را صادق شكاري دو بار و محمدرضا حياتي گل به خودي  و در تيم ملوان شهرام گشتيل . خليل بحركاني و امين مشاك به ثمر رساندند.       روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         برنامه هفته اول مسابقات ليگ فوتسال (جام ادارات)

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۶:۳۵    saman


از سوي هيئت فوتبال شهرستان هنديجان برنامه هفته اول مسابقات فوتسال ليگ ادارات امروز اعلام شد

به گزارش سايت پرسپوليس در هفته اول مسابقات روزدوشنبه هفته جاري و از ساعت 19 تيمهاي شركت كننده به مصاف حريفان خود خواهند رفت.

برنامه هفته اول

دوشنبه 21/11/1392

بسيج    -  شهرداري    ساعت 19  (سالن بصيرت )

آموزش و پرورش -  اداره برق    ساعت 21     (سالن تربيت بدني )

نيروي انتظامي  -  دادگستري   ساعت 22  ( سالن  تربيت بدني )


    روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

          آخرین مطالب ارسالی

جدید     بكارگيري ايده هاي نوين در تابلوسازي
    در رويداد آنپكد 2020 سامسونگ چه گذشت
    20 مورد از جملات ناب امام حسين عليه السلام
    سفيده تخم مرغ چه خاصيتي دارد؟
    به نام خدايي كه جان را فكرت آموخت
    شعري از سعدي
    شعري از مولانا
    شعري از حافظ
    باز‌گشايي مجدد اسكله صيادي بحركان هنديجان
    اولين نشست شوراي فرهنگ عمومي سال ۹۹ در هنديجان برگزار شد