بيسام


بيسام

         پرسپوليس به فينال ليگ نوجوانان راه يافت.

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۵    samanمرحله نيمه نهايي رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان  شهرستان هنديجان امروز صبح با برگزاري يك ديدار در ورزشگاه تختي هنديجان آغاز شد.

در اين ديدار كه از ساعت 8   به قضاوت علي ابوعلي با كمكهاي محسن عنانات و سعيد شكاري برگزار شد تيم پرسپوليس بهتر از حريف خود ظاهر شد و خيلي زود صاحب توپ و ميدان شد و توانست در دقيقه 30 بازي توسط گنجي به اولين گل بازي دست يابدو با يك گل از حريف سفيد پوش خود جلو بيافتد .در ادامه بازي  تيم آيندگان خيلي زود توانست برروي اشتباه مدافعان تيم پرسپوليس توسط خزاعلي گل مساوي را به ثمر برساند . در اين نيمه مي توان به درخشش گلر تيم پرسپوليس اشاره كرد كه موفق شد چندين موقعيت گلزني را از مهاجمين تيم آيندگان كنترل كند و نگذاشت گل ديگري به ثمر برسد. نيمه اول بازي با حساب يك بر يك مساوي به پايان رسيد.

در نيمه دوم بازي تيم آيندگان كمي بهتر از تيم پرسپوليس ظاهر شد و چندين موقعيت گلزني را دراين نيمه از دست داد تا در دقيقه 60 بازي اين تيم صاحب يك ضربه پنالتي شود و موفق شد توسط امين موسوي پديده تيم آيندگان  پنالتي را به گل تبديل كند و با يك گل از حريف خود پيش بيافتدتيم فوتبال پرسپوليس كه دوست نداشت از گردونه رقابتها حذف شود بر فشار خود برروي دروازه تيم آيندگان افزود ولي هرچه مي زد به در بسته مي خورد تا در لحظات پاياني بازي مدافع تيم آيندگان در محوطه هجده قدم تيم خود توپ را با دست بزند و تا اين تيم پرسپوليس باشد كه صاحب يك ضربه پنالتي شود و رضا مددي بازيكن خوش استيل تيم پرسپوليس تئپ را به گل تبديل كند و بازي را به تساوي بكشاند . نيمه دوم با نتيجه 2 بر 2 به پايان رسيد تا كار به ضربات سرنوشت ساز پنالتي كشيده شود.

دراين ضربات تيم فوتبال پرسپوليس موفق شد با درخشش حميد رضا عبادي گلر تيم خود كه به جاي آرمان رحماني وارد دروازه شده بود حريف خود را با نتيجه 4بر2 شكست دهد  و به فينال اين مسابقات راه يابد.

 از اينجا جا دارد از زحمات بي دريغ برادران جعفر جغتايي . سرپرست بازي . مهرداد خدري مسئول مسابقات و سجاد مطوري دپارتمان داوري اين مسابقات   تشكر و قدرداني كرد كه توانستند نظم خوبي به اين ديدار بدهند.

همچنين در ديگر ديدار مرحله نيمه نهايي رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان دو تيم اميد و ساحل در پايان 90 دقيقه تلاش به تساوي بدون گل دست يافتند و در اين ضربات تيم اميد موفق شد با نتيجه 4 بر 2 حريف خود را شكست دهد و به فينال راه يابد.

 

                 روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندر هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         آدرس جديد اينترنتي باشگاه پرسپوليس هنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۵    saman،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پرسپوليس در ديداري دوستانه مقابل خيبر به برتري دست يافت.

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۴    saman

تيم فوتبال پرسپوليس هنديجان امروز در سومين ديدار دوستانه خود در ورزشگاه تختي به مصاف تيم خيبر رفت وموفق شد در ديدار پرگل و با درخشش فرشيد قاعدي مهاجم جوان خود با نتيجه 4 بر 2 حريف خود را شكست دهد.

در اين ديدار كه از ساعت 16 به قضاوت علي شكاري برگزار شد تيم خيبر خيلي زود صاحب يك ضربه پنالتي شد و توانست توسط محسن عنانات به اولين گل بازي دست يابد . تيم پرسپوليس ديد كه خيلي زود گل دريافت كرد توپ و ميدان در اختيار گرفت و مو فق شد در دقيقه 30 با هنرنمايي فرشيد قاعدي صاحب يك ضربه پنالتي شد . فرهنگ شعباني پشت ضربه پنالتي ايستاد و خيلي راحت توپ را به دستان گلر تيم خيبر زد تا بهترين موقعيت اين تيم در نيمه اول از دست برود . در ادامه بازي حسين عبادي  مهاجم تيم خيبر در يك موقعيت تك به تك با گلر تيم پرسپوليس توانست دومين گل بازي را به ثمر برساند تا اين تيم با با دو گل از حريف خود پيش بيافتد .تيم پرسپوليس خيلي زود توانست توسط  محمود عبادي يكي از گلها را جبران كند تا نيمه اول با نتيجه دو بر يك به سود خيبر به پايان برسد.

در نيمه دوم تيم پرسپوليس توپ و ميدان را در اختيار گرفت توانست موقعيتهاي زيادي را برروي دروازه خيبر به وجود بياورد ولي بي دقتي بازيكنان عاملي شد تا اين تيم نتواند به گلي دست يابد. در دقيقه 65 بازي اين تيم پرسپوليس بود كه صاحب يك ضربه پنالتي شدو توانست توسط فرشيد بازي را به تساوي بكشاند.اين پايان كار نبود و دوباره فرشيد قاعدي بازيكن ارزشمند تيم پرسپوليس در دقيقه 75 بازي سومين گل تيم خود  را به ثمر رساند تا اين تيم پرسپوليس باشد كه با يك گل از از حريف خود پيش بيافتد  در دقيقه 86 بازي باز اين فرشيد قاعدي بود كه چهارمين گل تيم پرسپوليس را به ثمر رساند توانست با اين گل بازي خوب خود را دراين ديدار تكميل كند نتيجه اين بازي 4بر 2 به سود تيم پرسپوليس به پايان رسيد.

از نكات قابل توجه دراين بازي مي توان به ضربه پنالتي اي اشاره كرد كه در نيمه دوم بازي به نفع تيم خيبر اعلام شد و بحريني بازيكن تيم خيبر توپ را به صورت جوانمردانه به تيم پرسپوليس داد اين بازيكن در پايان بازي اعلام نمود كه پنالتي به صورت اشتباه از سوي كمك داور بازي گرفته شده بود كه اميدواريم با اين حركت خود اين بازيكن بازي جوانمردانه در فوتبال هنديجان اوج بگيرد.

 

            روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندر هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         همايش پياده‌روي خانوادگي در هنديجان برگزار شد

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۴    saman

به مناسبت دهه ولايت و اعياد قربان و غدير و همچنين هفته تربيت‌بدني و ورزش همايش پياده روي خانوادگي روز جمعه 26 مهرماه درهنديجان برگزارشد و شركت كنندگان مسير اداره ورزش و جوانان اين شهرستان تا ميدان ورودي شهر از سمت ماهشهر كه به ميدان لنج معروف است را با شور و نشاط خاصي پياده روي كردند.
به گزارش يونس عبادي خبرنگارورزشي شهرستان در اين همايش علاوه بر عموم مردم هنديجان از  روستاهاي مجاور نيزحضورداشتند.آنچه بيش از همه موجبات رنجش خاطر در اين همايش را به وجود آورد؛ اين بود كه علي رغم تبليغات گسترده اي كه در سطح شهر شده بود و دعوت رسمي كه از سوي اداره ورزش و جوانان هنديجان و روابط عمومي فرمانداري صورت گرفته بود.به جزء آقايان خضعلي بخشدارمركزي,حياتي رييس آموزش وپرورش,بحركاني مشاورجوان فرمانداري و فرمانده نيروي انتظامي ديگرمتوليان بخصوص اعضاي شوراي شهر,شهردار,رييس اداره ورزش وجوانان,هيات هاي ورزشي و اكثر ورزشكاران حضور نداشتند كه جاي تآمل بسيار دارد! در اين مسير پياده روي، نيروهاي امدادي هلال احمر، نيروي انتظامي، آتش نشاني و...در راستاي ايجاد امنيت و آرامش  همايش كوشا بودند.در مراسم اختتاميه همايش به قيد قرعه به ۴۰نفر از برندگان لوازم خانگي و كارت هديه 500/000ريالي  اهداء گرديد.

شايان ذكر است خانم حليمه شكاري معاون رياست اداره ورزش و جوانان هنديجان از شركت كنندگان در همايش همچنين تمامي مسئولين شهري و اجرائي تشكرو قدرداني نمودند و اظهارداشت:اين همايش با هدف توجه بيشتر خانواده‌ها به امر ورزش و اهميت آن در سلامت جامعه برگزار شد.توجه به ورزش‌هاي همگاني و به ويژه پياده‌روي كه مادر همه ورزش‌هاست از ديگر اهداف برگزاري اين همايش بود.وي اضافه‌كرد:با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده تعاوني صيادان هنديجان پرداخت جوايز اين همايش پياده‌روي را تقبل كرده بود.

معاون اداره ورزش و جوانان هنديجان در پايان ازعدم شركت مسئولين شهرستان و كاركنان ادارات در اين همايش اتنقاد نمود و خاطرنشان‌ كرد:با وجود اطلاع رساني و نصب بنر درسطح شهرستان و فرستادن بيش از پانزده هزارپيامك با همكاري روابط عمومي فرمانداري اما شاهد بوديم كه بسياري از مسئولين و كاركنان در اين همايش شركت نكردند كه از اين بابت بسيار گله مند هستم.بزودي عكسهاي اين مراسم را تقديم خواهيم كرد.

  روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         حضور يك هنديجاني در كلاس ارتقاع درجه 2 به 1 داوري

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۴    saman

به گزارش روابط عمومي هيات فوتبال خوزستان اسامي 35 داور حاضر  در كلاس ارتقا ءدرجه دوبه يك شهرستان آبادان به تفكيك شهرستان به شرح ذيل است:

 

آرمان اميري بنداني(ايذه)-ايمان غفاري-رضا آقاجري-شهاب بني سعيد-مجيد روزبه(اميديه)

-هادي حسنوند-محمد حامدي مقدم (دزفول)-علي قنواتي نسب(هنديجان)-محمد صادق صفاريان-

ابراهيم پور سلطان-سيد علي زواري-محسن حبيبي –سعيد حيدري-حسين اميريان-ناصر حيدري-

شهرام خشنود-پيام نصيري(اهواز)-حسن محسني-محمد حسبي-مجتبي خللفي زاده –

مرتضي عاشوري(خرمشهر)حسين حمزه پور-سيد مرادعلي حسيني-حميد شعباني-

مهدي سرداري(گتوند)-مهدي ديلمي- عبدالله خبازي(شوشتر) )


  روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان        


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پرسپوليس در ديداري دوستانه مقابل ساحل شكست خورد

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۳    saman

تيم فوتبال پرسپوليس هنديجان امروز در دومين ديدار تداركاتي خود در ورزشگاه تختي به مصاف تيم ساحل رفت و در پايان با نتيجه دو بر صفر مقابل حريف خود شكست خورد.

دراين ديدار كه از ساعت 16 برگزار شد تيم پرسپوليس آغاز گر نيمه اول اين بازي بود وتوانست توپ و ميدان را دراختيار بگيرد و چندين موقعيت گلزني را روي دروازه تيم ساحل به وجود آورد كه با بدشانسي اين موقعيتها را از دست داد در دقيقه 40 تيم پرسپوليس صاحب يك ضربه پنالتي شد . دراين صحنه فرهنگ شعباني پديده نوجوان اين تيم در محوطه 18 قدم تيم سرنگون شد تا خضعلي قاضي ميدان نقطه پنالتي را نشان دهد. محمود عبادي كاپيتان با تجربه تيم پرسپوليس توپ را به اوت زد تا بهترين موقعيت اين تيم در اين نيمه از دست برود . نيمه اول اين ديدار صفر بر صفر مساوي به پايان رسيد.

در نيمه دوم بازي تيم پرسپوليس بازي بهتري را نسبت به حريف خود به نمايش گذاشت و توانست موقعيتهاي زيادي را بر روي دروازه تيم ساحل به وجود آورد ولي بازيكنان اين تيم در زدن ضربه آخر غافل ماندن و نتوانستند به گلي دست يابند . در لحضات پاياني بازي خضعلي داور بازي يك خطا را كه به اشتباه گرفته شد به نفع تيم ساحل اعلام نمود تا اين تيم بتواند از اين موقعيت بهره لازم را ببرد تا به اولين گل خود در اين ديدار دست يابد . اين پايان كار نبود تا بازهم اين تيم ساحل باشد كه در دقيقه 94 توسط رحيم آلبوغيش  دومين گل بازي را به ثمر برساند تا اين ديدار با نتيجه دو بر صفر به سود ساحل به پايان رسد.

هادي بحركاني - محمود عبادي - امين شكاري - حسن خليلي - علي قنوتي - سعيد حياتي - علي اكبر حيدري - مجتبي طاهري  - مهرداد حشوشي - رضا گشتيل - مهدي شكاري - فرشيدقاعدي - مرتضي بحركاني  و فرهنگ شعباني بازيكنان تيم پرسپوليس را دراين ديدار تشكيل دادند.


   روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندر هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         تساوي پرگل پرسپوليس در ديداري تداركاتي

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۲    saman

از سري مسابقات دوستانه فوتبال امروز از ساعت 15 يك ديدار بين دوتيم پرسپوليس و جنوب در ورزشگاه تختي هنديجان برگزار شد كه در اين ديدار زيبا و پرگل دو تيم به تساوي 4 بر 4 دست يافتند

در نيمه اول بازي كه يك ديدار خوب را از دوتيم شاهد بوديم تيم پرسپوليس موفق شد با گلهاي محمود عبادي و مهدي شكاري در مقابل تك گل علي عنانات بازي را در اين نيمه با نتيجه دو بر يك به سود خود به پايان برساند.

در نيمه دوم اين تيم پرسپوليس بود كه توانست از روي نقطه پنالتي توسط فرهنگ شعباني گل سوم را به ثمر برساند .در ادامه بازي تيم جنوب توانست با خلاقيت بازيكن خود ابراهيم عناناتي سه گل بزند و بازي را با نتيجه 4 بر 3 به سود خود كند اين پايان كار نبود و فرهنگ شعباني بازيكن ريز نقش و متعصب پرسپوليس توانست در واپسين دقايق بازي را به تساوي بكشاند تا اين ديدار در پايان با نتيجه 4 بر 4 مساوي به پايان برسد.


         روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پرسپوليس هنديجان . پرسپوليس هنديجان هميشگي نبود

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۲    saman

             

                        پرسپوليس مقابل اميد حرفي براي گفتن نداشت


در آخرين ديدار مرحله گروهي رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان امروز از ساعت 15/30 دو تيم پرسپوليس واميد به مصاف هم رفتند.

در اين ديدار كه در يك هواي كاملا پاييزي برگزار شد تيم اميد بازي را بهتر از پرسپوليس آغاز كرد و توانست در همان اوايل بازي و  از روي اشتباه فاحش گلر حريف خود به گل اول دست يابد. در ادامه بازي تيم پرسپوليس در دقيقه 30  مي توانست توسط گنجي بازي را به تساوي بكشاند كه اين بازيكن با بي تجربه گي توپ را به اوت زد تا بهترين موقعيت اين تيم در نيمه اول به هدر برود اين پايان كار در نيمه اول نبود و باز اين تيم اميد بود كه توانست از روي اشتباه مدافع تيم پرسپوليس بهره لازم را ببرد و به دومين گل خود در اين نيمه برسد.نيمه اول با نتيجه  دو بر صفر به سود اميد به پايان رسيد.

در نيمه دوم بازهم اين تيم اميد بود كه همانند نيمه اول بازي را بهتر آغاز كرد و توانست باز هم برروي اشتباه فاحش گلر تيم پرسپوليس يك گل ديگر به ثمر برساند و نتيجه بازي را سه بر صفر كند اين پايان كار نبود و در لحظات پاياني بازي تيم اميد صاحب يك ضربه پنالتي شد و موفق شد چهارمين گل را به ثمر برساند و به عنوان تيم نخست به دور بعدي مسابقات راه يابد و در اين مرحله بايد به مصاف تيم ساحل برود و همچنين تيم پرسپوليس كه در اين بازي نسبت به بازي قبل خوب ظاهر نشده بود بايد در مرحله نيمه نهايي به رودروي  تيم آيندگان قرار بگيرد.

گفتني است كه كريم ستايش زاده با كمكهاي مهرداد حشوشي و محسن عنانات گروه داوري اين ديدار را تشكيل داده بودند.

 از نكات قابل توجه در اين ديدار مي توان به درخشش حمودي مدافع آخر تيم اميد اشاره كرد كه يك تنه توانست تمامي مهاجمان تيم پرسپوليس را مهار كند.


             روابط  عمومي با شگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         هفته سوم رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۲    saman

در هفته سوم رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان امروز صبح دو ديدار در ورزشگاه تختي برگزار شدكه در اولين ديدار تيم آينگان با نتيجه دو بر يك ساحل را شكست داد و در ديگر ديدار امروز صبح تيم جنوب موفق شد  كارگر را با پنج گل  گلباران كند.                 

                              آيندگان  تيم اول  صعود كرد  

از ساعت  8:42 دقيقه در يك هواي كاملا آفتابي دو تيم آيندگان و ساحل به قضاوت كريم ستايش زاده برگزار كننده اولين ديدار هفته سوم رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان بودند.

در اين بازي تيم آيندگان با مربيگري بهروز شعباني كه رياست شوراي اسلامي شهرستان عهده دار مي باشد با جمع آوري جوانان مستعد شهرستان و حضور درمسابقات ليگ نوجوانان كه در دوبازي گذشته خود نتايج خوبي به دست آورده بود براي صعود به دور بعدي مسابقات به يك امتياز اين ديدار نياز دارد.

درنيمه اول اين ديدار كه هردو تيم براي سه امتياز اين مسابقه به ميدان آمده بودند بدون رد و بدل شدن توپي از خط دروازه بدون گل  مساوي به پايان رسيد  در نيمه دوم  تيم آيندگان توپ و ميدان را در اختيار گرفت موفق شد از روي اشتباه علي چاروسايي گلر تيم ساحل بهره لازم را ببرد و توسط سيد امين موسوي گل اول را به ثمر برساند و با يك گل از حريف زرد پوش خود پيش بيافتد درادامه بازي تيم ساحل توانستند صاحب يك ضربه پنالتي شوند و توسط سجاد بريحي بازيكن خوش تكنيك بازي را به تساوي بكشاند اين پايان كار نبود و تيم آيندگان توانست در دقيقه 80 بازي توسط عبدالكريم خزاعلي با يك حركت انفرادي گل دوم را به ثمر برساند  و تيم خود را دوباره از حريف خود پيش بياندازداين نتيجه تا پايان كار باقي ماند و تيم شگفتي ساز اين دوره از مسابقات به عنوان تيم نخست به دور بعدي مسابقات صعود كند.

                          

                جنوب جشنواره گل به راه انداخت

در دومين ديدار اين گروه دو تيم جنوب و كارگر كه از رسيدن به دور بعدي مسابقات باز ماندند يك ديدار كاملا تشريفاتي را برگزار كردند در اين بازي تيم جنوب موفق شد در ثانيه 45 توسط حسين حايري نژاد گل اول بازي را به ثمر برساند نتيجه اين بازي در نيمه اول با حساب يك بر صفر به سود جنوب به پايان رسيد

در نيمه دوم بازي تيم كارگر توپ و ميدان را دراختيار گرفت و برروي دروازه حريف خود فشار زيادي را وارد نمود ولي بي تجربه گي عده از بازيكنان اين تيم عاملي شد تا نتوانند به گلي دست يابند در ادامه بازي تيم جنوب موفق شد برروي ضد حمله و اشتباهات فاحش گلر تيم كارگر توسط فرشيد خورشيدي .  حسين حايري نژاد 2 بار و محمد علي بريچي چهار گل به ثمر برساند و بازي را با نتيجه پنج بر صفر به سود خود به پايان برساند

گفتني است كه توفيق عبادي با كمكهاي محسن عنانات و سجاد مطوري گروه داوري اين ديدار را تشكيل دادند

همچنين در حساس ترين ديدار ساعاتي ديگر تيم پرسپوليس به مصاف تيم اميد مي رود.


                روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندر هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         هفته دوم رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۱    saman

      

هفته دوم رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان                

ازسري مسابقات فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان امروز چهار شنبه ۲۴/۰۷/۱۳۹۲ دوديدار بين تيمهاي پرسپوليس - خليج فارس وآينگان - جنوب برگزار و يك بازي هم بين تيمهاي كارگر و ساحل برگزار نشد.

              پرسپوليس خليج فارس را گلباران كرد

در اولين ديدار اين هفته از ساعت 8 صبح دو تيم خليج فارس و پرسپوليس به مصاف هم رفتند . در اين بازي كه قضاوت آن را علي ابوعلي با كمكهاي سجاد مطوري و محسن عنانات عهده دار بودند تيم پرسپوليس موفق شد در ديداري پرگل حريف خود را با گلهاي مصطفي گله داري 3 گل هاشم حريت زاده و رضا مددي با نتيجه پنج بر صفر شكست دهد و به راحتي به دور بعدي مسابقات راه يابد تيم فوتبال نوجوانان پرسپوليس در ديداري بعدي خود روز جمعه هفته جاري بايد رودر روي تيم مدعي اميد قرار گيرد.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                آيندگان بازي باخته رابرد . جنوب حذف شد          

                      جنوب           ۳         -         ۴        آيندگان

در دومين ديدار اين هفته دو تيم جنوب و آيندگان در ورزشگاه تختي هنديجان به مصاف هم رفتند كه در اين بازي زيبا و پرگل كه هفت گل بر جاي گذاشت تيم آيندگان موفق شد تيم جنوب را با نتيجه چهار بر سه شكست دهد و براي صعود به دور بعدي مسابقات فقط به يك امتياز رو بروي ساحل نياز داشته باشد در اين ديدار كه قضاوت آن را را كريم ستايش زاده عهده دار بود سيد امين موسوي ۲ گل . محمد قنواتي و عبدالكريم خزاعلي براي تبم آيندگان و گلهاي تيم جنوب راسعيد جاسمي ۲ گل و رضا شكاري به ثمر رساندند.

           كارگر حضور نيافت ساحل به دور بعد صعود كرد                 

              ساحل               ۳             -           ۰              كارگر

در سومين ديدار اين هفته از ساعت ۱۶ قرار بود يك ديدار بين دوتيم كارگر و ساحل برگزار شود ولي به دليل عدم حضور تيم كارگر دراين مسابقه بازي لغو و از سوي كميته انضباطي مسابقات نتيجه اين ديدار سه بر صفر به سود تيم ساحل اعلام شد تا اين تيم به راحتي به دور بعدي مسابقات صعود كند.

                    روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

          آخرین مطالب ارسالی

جدید     بررسي vpn و معرفي سايت منو وي پي ان براي خريد وي پي ان
    اجاره سند از سايت وثيقه فوري و سايت وثيقه ملكي به چه صورت است؟
    معرفي سرويس پرداخت در محل دانا حمل
    10 راهكار خودشناسي و موفقيت در زندگي
    چه عاملي در حال دور كردن كهكشان ها از يكديگر است
    بكارگيري ايده هاي نوين در تابلوسازي
    در رويداد آنپكد 2020 سامسونگ چه گذشت
    20 مورد از جملات ناب امام حسين عليه السلام
    سفيده تخم مرغ چه خاصيتي دارد؟
    به نام خدايي كه جان را فكرت آموخت