بيسام


بيسام

         پرسپوليس در ديداري دوستانه مقابل ساحل شكست خورد

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۳    saman

تيم فوتبال پرسپوليس هنديجان امروز در دومين ديدار تداركاتي خود در ورزشگاه تختي به مصاف تيم ساحل رفت و در پايان با نتيجه دو بر صفر مقابل حريف خود شكست خورد.

دراين ديدار كه از ساعت 16 برگزار شد تيم پرسپوليس آغاز گر نيمه اول اين بازي بود وتوانست توپ و ميدان را دراختيار بگيرد و چندين موقعيت گلزني را روي دروازه تيم ساحل به وجود آورد كه با بدشانسي اين موقعيتها را از دست داد در دقيقه 40 تيم پرسپوليس صاحب يك ضربه پنالتي شد . دراين صحنه فرهنگ شعباني پديده نوجوان اين تيم در محوطه 18 قدم تيم سرنگون شد تا خضعلي قاضي ميدان نقطه پنالتي را نشان دهد. محمود عبادي كاپيتان با تجربه تيم پرسپوليس توپ را به اوت زد تا بهترين موقعيت اين تيم در اين نيمه از دست برود . نيمه اول اين ديدار صفر بر صفر مساوي به پايان رسيد.

در نيمه دوم بازي تيم پرسپوليس بازي بهتري را نسبت به حريف خود به نمايش گذاشت و توانست موقعيتهاي زيادي را بر روي دروازه تيم ساحل به وجود آورد ولي بازيكنان اين تيم در زدن ضربه آخر غافل ماندن و نتوانستند به گلي دست يابند . در لحضات پاياني بازي خضعلي داور بازي يك خطا را كه به اشتباه گرفته شد به نفع تيم ساحل اعلام نمود تا اين تيم بتواند از اين موقعيت بهره لازم را ببرد تا به اولين گل خود در اين ديدار دست يابد . اين پايان كار نبود تا بازهم اين تيم ساحل باشد كه در دقيقه 94 توسط رحيم آلبوغيش  دومين گل بازي را به ثمر برساند تا اين ديدار با نتيجه دو بر صفر به سود ساحل به پايان رسد.

هادي بحركاني - محمود عبادي - امين شكاري - حسن خليلي - علي قنوتي - سعيد حياتي - علي اكبر حيدري - مجتبي طاهري  - مهرداد حشوشي - رضا گشتيل - مهدي شكاري - فرشيدقاعدي - مرتضي بحركاني  و فرهنگ شعباني بازيكنان تيم پرسپوليس را دراين ديدار تشكيل دادند.


   روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندر هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         تساوي پرگل پرسپوليس در ديداري تداركاتي

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۲    saman

از سري مسابقات دوستانه فوتبال امروز از ساعت 15 يك ديدار بين دوتيم پرسپوليس و جنوب در ورزشگاه تختي هنديجان برگزار شد كه در اين ديدار زيبا و پرگل دو تيم به تساوي 4 بر 4 دست يافتند

در نيمه اول بازي كه يك ديدار خوب را از دوتيم شاهد بوديم تيم پرسپوليس موفق شد با گلهاي محمود عبادي و مهدي شكاري در مقابل تك گل علي عنانات بازي را در اين نيمه با نتيجه دو بر يك به سود خود به پايان برساند.

در نيمه دوم اين تيم پرسپوليس بود كه توانست از روي نقطه پنالتي توسط فرهنگ شعباني گل سوم را به ثمر برساند .در ادامه بازي تيم جنوب توانست با خلاقيت بازيكن خود ابراهيم عناناتي سه گل بزند و بازي را با نتيجه 4 بر 3 به سود خود كند اين پايان كار نبود و فرهنگ شعباني بازيكن ريز نقش و متعصب پرسپوليس توانست در واپسين دقايق بازي را به تساوي بكشاند تا اين ديدار در پايان با نتيجه 4 بر 4 مساوي به پايان برسد.


         روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پرسپوليس هنديجان . پرسپوليس هنديجان هميشگي نبود

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۲    saman

             

                        پرسپوليس مقابل اميد حرفي براي گفتن نداشت


در آخرين ديدار مرحله گروهي رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان امروز از ساعت 15/30 دو تيم پرسپوليس واميد به مصاف هم رفتند.

در اين ديدار كه در يك هواي كاملا پاييزي برگزار شد تيم اميد بازي را بهتر از پرسپوليس آغاز كرد و توانست در همان اوايل بازي و  از روي اشتباه فاحش گلر حريف خود به گل اول دست يابد. در ادامه بازي تيم پرسپوليس در دقيقه 30  مي توانست توسط گنجي بازي را به تساوي بكشاند كه اين بازيكن با بي تجربه گي توپ را به اوت زد تا بهترين موقعيت اين تيم در نيمه اول به هدر برود اين پايان كار در نيمه اول نبود و باز اين تيم اميد بود كه توانست از روي اشتباه مدافع تيم پرسپوليس بهره لازم را ببرد و به دومين گل خود در اين نيمه برسد.نيمه اول با نتيجه  دو بر صفر به سود اميد به پايان رسيد.

در نيمه دوم بازهم اين تيم اميد بود كه همانند نيمه اول بازي را بهتر آغاز كرد و توانست باز هم برروي اشتباه فاحش گلر تيم پرسپوليس يك گل ديگر به ثمر برساند و نتيجه بازي را سه بر صفر كند اين پايان كار نبود و در لحظات پاياني بازي تيم اميد صاحب يك ضربه پنالتي شد و موفق شد چهارمين گل را به ثمر برساند و به عنوان تيم نخست به دور بعدي مسابقات راه يابد و در اين مرحله بايد به مصاف تيم ساحل برود و همچنين تيم پرسپوليس كه در اين بازي نسبت به بازي قبل خوب ظاهر نشده بود بايد در مرحله نيمه نهايي به رودروي  تيم آيندگان قرار بگيرد.

گفتني است كه كريم ستايش زاده با كمكهاي مهرداد حشوشي و محسن عنانات گروه داوري اين ديدار را تشكيل داده بودند.

 از نكات قابل توجه در اين ديدار مي توان به درخشش حمودي مدافع آخر تيم اميد اشاره كرد كه يك تنه توانست تمامي مهاجمان تيم پرسپوليس را مهار كند.


             روابط  عمومي با شگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         هفته سوم رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۲    saman

در هفته سوم رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان امروز صبح دو ديدار در ورزشگاه تختي برگزار شدكه در اولين ديدار تيم آينگان با نتيجه دو بر يك ساحل را شكست داد و در ديگر ديدار امروز صبح تيم جنوب موفق شد  كارگر را با پنج گل  گلباران كند.                 

                              آيندگان  تيم اول  صعود كرد  

از ساعت  8:42 دقيقه در يك هواي كاملا آفتابي دو تيم آيندگان و ساحل به قضاوت كريم ستايش زاده برگزار كننده اولين ديدار هفته سوم رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان بودند.

در اين بازي تيم آيندگان با مربيگري بهروز شعباني كه رياست شوراي اسلامي شهرستان عهده دار مي باشد با جمع آوري جوانان مستعد شهرستان و حضور درمسابقات ليگ نوجوانان كه در دوبازي گذشته خود نتايج خوبي به دست آورده بود براي صعود به دور بعدي مسابقات به يك امتياز اين ديدار نياز دارد.

درنيمه اول اين ديدار كه هردو تيم براي سه امتياز اين مسابقه به ميدان آمده بودند بدون رد و بدل شدن توپي از خط دروازه بدون گل  مساوي به پايان رسيد  در نيمه دوم  تيم آيندگان توپ و ميدان را در اختيار گرفت موفق شد از روي اشتباه علي چاروسايي گلر تيم ساحل بهره لازم را ببرد و توسط سيد امين موسوي گل اول را به ثمر برساند و با يك گل از حريف زرد پوش خود پيش بيافتد درادامه بازي تيم ساحل توانستند صاحب يك ضربه پنالتي شوند و توسط سجاد بريحي بازيكن خوش تكنيك بازي را به تساوي بكشاند اين پايان كار نبود و تيم آيندگان توانست در دقيقه 80 بازي توسط عبدالكريم خزاعلي با يك حركت انفرادي گل دوم را به ثمر برساند  و تيم خود را دوباره از حريف خود پيش بياندازداين نتيجه تا پايان كار باقي ماند و تيم شگفتي ساز اين دوره از مسابقات به عنوان تيم نخست به دور بعدي مسابقات صعود كند.

                          

                جنوب جشنواره گل به راه انداخت

در دومين ديدار اين گروه دو تيم جنوب و كارگر كه از رسيدن به دور بعدي مسابقات باز ماندند يك ديدار كاملا تشريفاتي را برگزار كردند در اين بازي تيم جنوب موفق شد در ثانيه 45 توسط حسين حايري نژاد گل اول بازي را به ثمر برساند نتيجه اين بازي در نيمه اول با حساب يك بر صفر به سود جنوب به پايان رسيد

در نيمه دوم بازي تيم كارگر توپ و ميدان را دراختيار گرفت و برروي دروازه حريف خود فشار زيادي را وارد نمود ولي بي تجربه گي عده از بازيكنان اين تيم عاملي شد تا نتوانند به گلي دست يابند در ادامه بازي تيم جنوب موفق شد برروي ضد حمله و اشتباهات فاحش گلر تيم كارگر توسط فرشيد خورشيدي .  حسين حايري نژاد 2 بار و محمد علي بريچي چهار گل به ثمر برساند و بازي را با نتيجه پنج بر صفر به سود خود به پايان برساند

گفتني است كه توفيق عبادي با كمكهاي محسن عنانات و سجاد مطوري گروه داوري اين ديدار را تشكيل دادند

همچنين در حساس ترين ديدار ساعاتي ديگر تيم پرسپوليس به مصاف تيم اميد مي رود.


                روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندر هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         هفته دوم رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۱    saman

      

هفته دوم رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان                

ازسري مسابقات فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان امروز چهار شنبه ۲۴/۰۷/۱۳۹۲ دوديدار بين تيمهاي پرسپوليس - خليج فارس وآينگان - جنوب برگزار و يك بازي هم بين تيمهاي كارگر و ساحل برگزار نشد.

              پرسپوليس خليج فارس را گلباران كرد

در اولين ديدار اين هفته از ساعت 8 صبح دو تيم خليج فارس و پرسپوليس به مصاف هم رفتند . در اين بازي كه قضاوت آن را علي ابوعلي با كمكهاي سجاد مطوري و محسن عنانات عهده دار بودند تيم پرسپوليس موفق شد در ديداري پرگل حريف خود را با گلهاي مصطفي گله داري 3 گل هاشم حريت زاده و رضا مددي با نتيجه پنج بر صفر شكست دهد و به راحتي به دور بعدي مسابقات راه يابد تيم فوتبال نوجوانان پرسپوليس در ديداري بعدي خود روز جمعه هفته جاري بايد رودر روي تيم مدعي اميد قرار گيرد.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                آيندگان بازي باخته رابرد . جنوب حذف شد          

                      جنوب           ۳         -         ۴        آيندگان

در دومين ديدار اين هفته دو تيم جنوب و آيندگان در ورزشگاه تختي هنديجان به مصاف هم رفتند كه در اين بازي زيبا و پرگل كه هفت گل بر جاي گذاشت تيم آيندگان موفق شد تيم جنوب را با نتيجه چهار بر سه شكست دهد و براي صعود به دور بعدي مسابقات فقط به يك امتياز رو بروي ساحل نياز داشته باشد در اين ديدار كه قضاوت آن را را كريم ستايش زاده عهده دار بود سيد امين موسوي ۲ گل . محمد قنواتي و عبدالكريم خزاعلي براي تبم آيندگان و گلهاي تيم جنوب راسعيد جاسمي ۲ گل و رضا شكاري به ثمر رساندند.

           كارگر حضور نيافت ساحل به دور بعد صعود كرد                 

              ساحل               ۳             -           ۰              كارگر

در سومين ديدار اين هفته از ساعت ۱۶ قرار بود يك ديدار بين دوتيم كارگر و ساحل برگزار شود ولي به دليل عدم حضور تيم كارگر دراين مسابقه بازي لغو و از سوي كميته انضباطي مسابقات نتيجه اين ديدار سه بر صفر به سود تيم ساحل اعلام شد تا اين تيم به راحتي به دور بعدي مسابقات صعود كند.

                    روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         اولين شكست تيم شهرداري بندر ماهشهر در ليگ دسته سوم

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۱    saman

نتايج ديدارهاي ليگ دسته سه كشوري هفته 6 ميزبان مهمان شهرداري فيروزآباد 1 0 شهرداري ماهشهر بازرگاني بهادري 2 0 اميركبير شازند اراك سادات دهدشت 1 1 اتحاد انديمشك زاگرس بهمئي 3 0 شاهين كوهرنگ توحيد بوشهر 1 1 فرهنگ رامهرمز ايرانجوان خورموج 1 0 گهر نوين درود

 

رديف تيم بازي برد مساوي باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز 1 ايرانجوان خورموج 6 5 0 1 13 4 9 15 2 شهرداري فيروزآباد 6 4 1 1 7 2 5 13 3 بازرگاني بهادري 6 3 1 2 10 6 4 10 4 فرهنگ رامهرمز 6 2 4 0 8 6 2 10 5 توحيد بوشهر 6 2 3 1 8 7 1 9 6 شهرداري ماهشهر 6 2 3 1 6 5 1 9 7 اتحاد انديمشك 6 2 1 3 8 9 -1 7 8 اميركبير شازند اراك 6 2 0 4 4 9 -5 6 9 شاهين كوهرنگ 6 1 2 3 5 11 -6 5 10 زاگرس بهمئي 5 1 1 3 4 6 -2 4 11 سادات دهدشت 5 1 1 3 4 7 -3 4 12 گهر نوين درود 6 0 3 3 3 8 -5 3
روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         برنامه هفته دوم ليگ نوجوانان (جام شهدا)شهرستان بندر هنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۰    saman

                 چهارشنبه ۲۴/۰۷/۱۳۹۲

بازي اول

    پرسپوليس                -                  خليج فارس

                        ساعت ۳۰/۸

بازي دوم

   آينده گان                   -                  جنوب 

                        ساعت ۳۰/۱۴   

بازي سوم 

   ساحل                       -                 كارگر

                                        ساعت ۳۰/۱۶

 

       روابط عمومي باشگاه فرهنگي پرسپوليس بندر هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         بازي دوستانه / نوجوانان ساحل در ديدار پرگل به برتري دست يافت

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۰    saman

 

ساحل هنديجان            ۴       -      ۳            آينده گان 

                       ورزشگاه تختي هنديجان

                         داور :حسين خضعلي

                         تاريخ ۲۱/۰۷/۱۳۹۲

  روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         شهادت حضرت محمد باقر(ع) بر تمامي ورزشكاران تسليئت باد

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۴۹    saman


                       روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         ليگ نوجوانان جام شهدا : اميد از امواج خليج فارس گذشت

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۴۹    saman

از سري مسابقات فوتبال ليگ نوجوانان كه مناسبت هفته دفاع مقدس و ياد بود شهداي شهرستان هنديجان امروز صبح از ساعت 8 يك ديدار بين دوتيم اميد و خليج فارس برگزار شد

در اين ديدار كه در يك هواي كاملا آفتابي در ورزشگاه تختي برگزار شد تيم اميد سرتر از حريف خود ظاهر شد و توانست در ديداري يك طرفه با گلهاي حمودي (از روي نقطه پنالتي) و آذرمينا موفق شد حريف خود را با نتيجه دو بر  صفر شكست دهد و نيمي از راه را براي صعود به دور بعدي مسابقات هموار كند اين تيم براي صعود به دور بعدي مسابقات تنها به يك امتياز مقابل حريف سرسخت خود پرسپوليس نياز  دارد در آن طرف ميدان تيم خليج فارس با اين شكست كارش براي صعود سخت شد و تنها اميد اين تيم براي رفتن به مرحله نيمه نهايي شكست دادن تيم پرسپوليس است .

لازم به ذكر است كه محسن عنانات و با كمكهاي مطوري و گنجي گروه داوري را در اين ديدار برعهده داشتند. كه در دقيقه 80 بازي يك صحنه مشكوك به خطا   در محوطه تيم اميد رخ داد كه قاضي ميدان هيچ اعتقادي به پنالتي در اين صحنه نداشت.


                           روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزش پرسپوليس هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

          آخرین مطالب ارسالی

جدید     بكارگيري ايده هاي نوين در تابلوسازي
    در رويداد آنپكد 2020 سامسونگ چه گذشت
    20 مورد از جملات ناب امام حسين عليه السلام
    سفيده تخم مرغ چه خاصيتي دارد؟
    به نام خدايي كه جان را فكرت آموخت
    شعري از سعدي
    شعري از مولانا
    شعري از حافظ
    باز‌گشايي مجدد اسكله صيادي بحركان هنديجان
    اولين نشست شوراي فرهنگ عمومي سال ۹۹ در هنديجان برگزار شد