بيسام


بيسام

         پرسپوليس قهرمان ليگ نوجوانان شهرستان بندرهنديجان شد

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۸    saman

  رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان امروز با قهرماني تيم فوتبال پرسپوليس به پايان رسيد

دراين بازي كه از ساعت 15 به قضاوت علي ابوعلي با كمكهاي سجاد مطوري و محسن عنانات برگزار شد دو تيم در نيمه اول احتياط را در دستور كار خود قرار داده بودند تا اينكه اين نيمه با حساب صفر بر صفر مساوي به پايان رسيد.

در نيمه دوم دو تيم بازي بهتري را به نمايش گذاشتند كه حاصل آن گل دقيقه 80 رضا درويش بود كه تيم اميد را يك گام به قهرماني نزديكتر كرد در ادامه بازي توفيق عبادي سرمربي تيم پرسپوليس دست به تغيير زد و با آوردن محمد امين فروزان . داريوش اسدي و امين شنبدي توپ و ميدان را دراختيار گرفت و موفق شد در ثانيه هاي پاياني بازي توسط پديده اين مسابقات مصطفي گله داري بازي را به تساوي بكشاند در اين صحنه گله داري موفق شد مدافعان تيم اميد را پشت سر بگذارد و در موقعيت تك به تك با گلر تيم حريف توپ را به گل تبديل كردتا اين ديدار يك بر يك مساوي به پايان برسد و ضربات پنالتي مشخص كننده قهرمان اين مسابقات باشد.

در ضربات پنالتي تيم پرسپوليس بهتر از حريف خود ظاهر شد و با درخشش حميد رضا عبادي گلر خود كه به جاي رحماني درون دروازه ايستاده بود موفق شد با نتيجه 4بر2 حريف خود را شكست دهد و به مقام قهرماني رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان دست يابد.

از اينجا جا دارد از زحمات بي دريغ برادران مهرداد خدري كه مسئوليت برگزاري مسابقات و جعغر جغتايي سرپرستي مسابقات و همچنين جناب سجاد مطوري مسئول چيدمان داوري اين مسابقات تشكر و قدرداني كرد.

همچنين در مراسم اهداي جوايز  ليگ نوجوانان شهرستان هنديجان جناب سرهنگ خدري فرمانده سپاه هنديجان . جناب آقاي صفايي قاضي دادگستري شهرستان . آقاي مطوري مسئول سيساسي انتظامي فرمانداري شهرستان . آقاي بهروز شعباني رييس شوراي اسلامي شهرستان . جناب آقاي مهرداد پيرامون مدير عامل باشگاه پرسپوليس و عضو شوراي اسلامي شهرستان .  جناب آقاي مكتوفي رييس اداره بهزيستي شهرستان . جناب آقاي ستوانيكم ارجمند معاون عقيدتي سياسي نيروي انتظامي شهرستان . جناب آقاي حسن رحماني رييس هيئت فوتبال و رييس سنديكاي لنجداران . فاخر خزاعلي دبير هيئت فوتسال شهرستان . فريدون اسدي رييس اتحاديه مسكن مهر شهرستان . جناب آقاي حسين محسني  دبير سابق هيئت فوتبال و همچنين جناب آقاي غلامحسين گشتيل مدير عامل باشگاه اميد حضور  داشتند.    روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پرسپوليس ساحل را هم شكست داد

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۷    saman


         

              پرسپوليس    2         -        0       ساحل

تيم فوتبال پرسپوليس هنديجان كه اين روزها ديدارهاي دوستانه برگزار مي كند امروز در ششمين ديدار دوستانه خود به مصاف تيم ساحل رفت و در پايان موفق شد در ديداري زيبا با دو گل محسن عباسپور كه از فاصله 40 متري به ثمر رساند حريف زرد پوش خود را با نتيجه دو بر صفر شكست دهد.

گفتني است مختار شكاري با كمكهاي محسن عنانات و علي گشتيل گروه داوري اين ديدار را برعهده داشتند.

 محمود عبادي . علي قنوتي . مجتبي طاهري . حسن خليلي . فرشيد قاعدي . فرهنگ شعباني . سعيد حياتي . مرتضي بحركاني . مهدي شكاري . حميد غبيشاوي . رضا گشتيل .محسن عباسپور . كريم ستايش زاده . امين شكاري و هادي بحركاني بازيكنان تيم قرمز پوش پرسپوليس را در اين ديدار تشكيل داده بودند.

همچنين توفيق عبادي مرد زحمتكش باشگاه پرسپوليس مربيگري اين تيم را برعهده داشت.


روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندر هنديجان،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         برتري پرگل پرسوليس مقابل ملوان درديداري تداركاتي

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۷    saman

تيم فوتبال بزرگسالان پرسوليس امروز در ديداري دوستانه ميزبان تيم ملوان بود و در ديداري پرگل حريف خود را با پنج گل شكست داد

در اين ديدار كه از ساعت 16 به قضاوت مصطفي گنجي برگزار شد تيم  پرسپوليس نيمه اول بازي را در حالي  كه 2 پنالتي توسط محسن عباسپور و محمود عبادي از دست داده بود با نتيجه دو بر يك از حريف خود شكست خورد. تك گل تيم پرسپوليس را دراين نيمه كريم ستايش زاده با يك شوت ديدني و استادانه به ثمر رساند.

در نيمه دوم  پرسپوليس توانست در يك بازي زيبا و پرگل  چهار بار توسط محسن عباسپور 2 گل . كريم ستايش زاده و مهرداد حشوشي  كه از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند موفق شد حريف خود را در پايان با نتيجه 5بر 2 شكست دهد و شكست سنگيني را به اين تيم متحمل كند .


 روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         آدرس جديد وبلاگ باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۷    saman

به علت پاره اي از مشكلات  آدرس  باشگاه فرهنگي ورزشي  پرسپوليس تغيير كرد با تشكر


 روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         تصويري از تيم فوتبال نوجوانان پرسپوليس بندرهنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۶    saman

تصويري از تيم فوتبال نوجوانان پرسپوليس هنديجان در مسابقات ليگ شهرستان هنديجان در فصل 92/93

                                           


روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پرسپوليس به فينال ليگ نوجوانان راه يافت.

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۵    samanمرحله نيمه نهايي رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان  شهرستان هنديجان امروز صبح با برگزاري يك ديدار در ورزشگاه تختي هنديجان آغاز شد.

در اين ديدار كه از ساعت 8   به قضاوت علي ابوعلي با كمكهاي محسن عنانات و سعيد شكاري برگزار شد تيم پرسپوليس بهتر از حريف خود ظاهر شد و خيلي زود صاحب توپ و ميدان شد و توانست در دقيقه 30 بازي توسط گنجي به اولين گل بازي دست يابدو با يك گل از حريف سفيد پوش خود جلو بيافتد .در ادامه بازي  تيم آيندگان خيلي زود توانست برروي اشتباه مدافعان تيم پرسپوليس توسط خزاعلي گل مساوي را به ثمر برساند . در اين نيمه مي توان به درخشش گلر تيم پرسپوليس اشاره كرد كه موفق شد چندين موقعيت گلزني را از مهاجمين تيم آيندگان كنترل كند و نگذاشت گل ديگري به ثمر برسد. نيمه اول بازي با حساب يك بر يك مساوي به پايان رسيد.

در نيمه دوم بازي تيم آيندگان كمي بهتر از تيم پرسپوليس ظاهر شد و چندين موقعيت گلزني را دراين نيمه از دست داد تا در دقيقه 60 بازي اين تيم صاحب يك ضربه پنالتي شود و موفق شد توسط امين موسوي پديده تيم آيندگان  پنالتي را به گل تبديل كند و با يك گل از حريف خود پيش بيافتدتيم فوتبال پرسپوليس كه دوست نداشت از گردونه رقابتها حذف شود بر فشار خود برروي دروازه تيم آيندگان افزود ولي هرچه مي زد به در بسته مي خورد تا در لحظات پاياني بازي مدافع تيم آيندگان در محوطه هجده قدم تيم خود توپ را با دست بزند و تا اين تيم پرسپوليس باشد كه صاحب يك ضربه پنالتي شود و رضا مددي بازيكن خوش استيل تيم پرسپوليس تئپ را به گل تبديل كند و بازي را به تساوي بكشاند . نيمه دوم با نتيجه 2 بر 2 به پايان رسيد تا كار به ضربات سرنوشت ساز پنالتي كشيده شود.

دراين ضربات تيم فوتبال پرسپوليس موفق شد با درخشش حميد رضا عبادي گلر تيم خود كه به جاي آرمان رحماني وارد دروازه شده بود حريف خود را با نتيجه 4بر2 شكست دهد  و به فينال اين مسابقات راه يابد.

 از اينجا جا دارد از زحمات بي دريغ برادران جعفر جغتايي . سرپرست بازي . مهرداد خدري مسئول مسابقات و سجاد مطوري دپارتمان داوري اين مسابقات   تشكر و قدرداني كرد كه توانستند نظم خوبي به اين ديدار بدهند.

همچنين در ديگر ديدار مرحله نيمه نهايي رقابتهاي فوتبال ليگ نوجوانان دو تيم اميد و ساحل در پايان 90 دقيقه تلاش به تساوي بدون گل دست يافتند و در اين ضربات تيم اميد موفق شد با نتيجه 4 بر 2 حريف خود را شكست دهد و به فينال راه يابد.

 

                 روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندر هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         آدرس جديد اينترنتي باشگاه پرسپوليس هنديجان

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۵    saman،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         پرسپوليس در ديداري دوستانه مقابل خيبر به برتري دست يافت.

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۴    saman

تيم فوتبال پرسپوليس هنديجان امروز در سومين ديدار دوستانه خود در ورزشگاه تختي به مصاف تيم خيبر رفت وموفق شد در ديدار پرگل و با درخشش فرشيد قاعدي مهاجم جوان خود با نتيجه 4 بر 2 حريف خود را شكست دهد.

در اين ديدار كه از ساعت 16 به قضاوت علي شكاري برگزار شد تيم خيبر خيلي زود صاحب يك ضربه پنالتي شد و توانست توسط محسن عنانات به اولين گل بازي دست يابد . تيم پرسپوليس ديد كه خيلي زود گل دريافت كرد توپ و ميدان در اختيار گرفت و مو فق شد در دقيقه 30 با هنرنمايي فرشيد قاعدي صاحب يك ضربه پنالتي شد . فرهنگ شعباني پشت ضربه پنالتي ايستاد و خيلي راحت توپ را به دستان گلر تيم خيبر زد تا بهترين موقعيت اين تيم در نيمه اول از دست برود . در ادامه بازي حسين عبادي  مهاجم تيم خيبر در يك موقعيت تك به تك با گلر تيم پرسپوليس توانست دومين گل بازي را به ثمر برساند تا اين تيم با با دو گل از حريف خود پيش بيافتد .تيم پرسپوليس خيلي زود توانست توسط  محمود عبادي يكي از گلها را جبران كند تا نيمه اول با نتيجه دو بر يك به سود خيبر به پايان برسد.

در نيمه دوم تيم پرسپوليس توپ و ميدان را در اختيار گرفت توانست موقعيتهاي زيادي را برروي دروازه خيبر به وجود بياورد ولي بي دقتي بازيكنان عاملي شد تا اين تيم نتواند به گلي دست يابد. در دقيقه 65 بازي اين تيم پرسپوليس بود كه صاحب يك ضربه پنالتي شدو توانست توسط فرشيد بازي را به تساوي بكشاند.اين پايان كار نبود و دوباره فرشيد قاعدي بازيكن ارزشمند تيم پرسپوليس در دقيقه 75 بازي سومين گل تيم خود  را به ثمر رساند تا اين تيم پرسپوليس باشد كه با يك گل از از حريف خود پيش بيافتد  در دقيقه 86 بازي باز اين فرشيد قاعدي بود كه چهارمين گل تيم پرسپوليس را به ثمر رساند توانست با اين گل بازي خوب خود را دراين ديدار تكميل كند نتيجه اين بازي 4بر 2 به سود تيم پرسپوليس به پايان رسيد.

از نكات قابل توجه دراين بازي مي توان به ضربه پنالتي اي اشاره كرد كه در نيمه دوم بازي به نفع تيم خيبر اعلام شد و بحريني بازيكن تيم خيبر توپ را به صورت جوانمردانه به تيم پرسپوليس داد اين بازيكن در پايان بازي اعلام نمود كه پنالتي به صورت اشتباه از سوي كمك داور بازي گرفته شده بود كه اميدواريم با اين حركت خود اين بازيكن بازي جوانمردانه در فوتبال هنديجان اوج بگيرد.

 

            روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندر هنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         همايش پياده‌روي خانوادگي در هنديجان برگزار شد

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۴    saman

به مناسبت دهه ولايت و اعياد قربان و غدير و همچنين هفته تربيت‌بدني و ورزش همايش پياده روي خانوادگي روز جمعه 26 مهرماه درهنديجان برگزارشد و شركت كنندگان مسير اداره ورزش و جوانان اين شهرستان تا ميدان ورودي شهر از سمت ماهشهر كه به ميدان لنج معروف است را با شور و نشاط خاصي پياده روي كردند.
به گزارش يونس عبادي خبرنگارورزشي شهرستان در اين همايش علاوه بر عموم مردم هنديجان از  روستاهاي مجاور نيزحضورداشتند.آنچه بيش از همه موجبات رنجش خاطر در اين همايش را به وجود آورد؛ اين بود كه علي رغم تبليغات گسترده اي كه در سطح شهر شده بود و دعوت رسمي كه از سوي اداره ورزش و جوانان هنديجان و روابط عمومي فرمانداري صورت گرفته بود.به جزء آقايان خضعلي بخشدارمركزي,حياتي رييس آموزش وپرورش,بحركاني مشاورجوان فرمانداري و فرمانده نيروي انتظامي ديگرمتوليان بخصوص اعضاي شوراي شهر,شهردار,رييس اداره ورزش وجوانان,هيات هاي ورزشي و اكثر ورزشكاران حضور نداشتند كه جاي تآمل بسيار دارد! در اين مسير پياده روي، نيروهاي امدادي هلال احمر، نيروي انتظامي، آتش نشاني و...در راستاي ايجاد امنيت و آرامش  همايش كوشا بودند.در مراسم اختتاميه همايش به قيد قرعه به ۴۰نفر از برندگان لوازم خانگي و كارت هديه 500/000ريالي  اهداء گرديد.

شايان ذكر است خانم حليمه شكاري معاون رياست اداره ورزش و جوانان هنديجان از شركت كنندگان در همايش همچنين تمامي مسئولين شهري و اجرائي تشكرو قدرداني نمودند و اظهارداشت:اين همايش با هدف توجه بيشتر خانواده‌ها به امر ورزش و اهميت آن در سلامت جامعه برگزار شد.توجه به ورزش‌هاي همگاني و به ويژه پياده‌روي كه مادر همه ورزش‌هاست از ديگر اهداف برگزاري اين همايش بود.وي اضافه‌كرد:با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده تعاوني صيادان هنديجان پرداخت جوايز اين همايش پياده‌روي را تقبل كرده بود.

معاون اداره ورزش و جوانان هنديجان در پايان ازعدم شركت مسئولين شهرستان و كاركنان ادارات در اين همايش اتنقاد نمود و خاطرنشان‌ كرد:با وجود اطلاع رساني و نصب بنر درسطح شهرستان و فرستادن بيش از پانزده هزارپيامك با همكاري روابط عمومي فرمانداري اما شاهد بوديم كه بسياري از مسئولين و كاركنان در اين همايش شركت نكردند كه از اين بابت بسيار گله مند هستم.بزودي عكسهاي اين مراسم را تقديم خواهيم كرد.

  روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         حضور يك هنديجاني در كلاس ارتقاع درجه 2 به 1 داوري

بازدید :    ۵ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۰۶:۵۵:۵۴    saman

به گزارش روابط عمومي هيات فوتبال خوزستان اسامي 35 داور حاضر  در كلاس ارتقا ءدرجه دوبه يك شهرستان آبادان به تفكيك شهرستان به شرح ذيل است:

 

آرمان اميري بنداني(ايذه)-ايمان غفاري-رضا آقاجري-شهاب بني سعيد-مجيد روزبه(اميديه)

-هادي حسنوند-محمد حامدي مقدم (دزفول)-علي قنواتي نسب(هنديجان)-محمد صادق صفاريان-

ابراهيم پور سلطان-سيد علي زواري-محسن حبيبي –سعيد حيدري-حسين اميريان-ناصر حيدري-

شهرام خشنود-پيام نصيري(اهواز)-حسن محسني-محمد حسبي-مجتبي خللفي زاده –

مرتضي عاشوري(خرمشهر)حسين حمزه پور-سيد مرادعلي حسيني-حميد شعباني-

مهدي سرداري(گتوند)-مهدي ديلمي- عبدالله خبازي(شوشتر) )


  روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس بندرهنديجان        


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

          آخرین مطالب ارسالی

جدید     بكارگيري ايده هاي نوين در تابلوسازي
    در رويداد آنپكد 2020 سامسونگ چه گذشت
    20 مورد از جملات ناب امام حسين عليه السلام
    سفيده تخم مرغ چه خاصيتي دارد؟
    به نام خدايي كه جان را فكرت آموخت
    شعري از سعدي
    شعري از مولانا
    شعري از حافظ
    باز‌گشايي مجدد اسكله صيادي بحركان هنديجان
    اولين نشست شوراي فرهنگ عمومي سال ۹۹ در هنديجان برگزار شد