بيسام


بيسام

         بررسي vpn و معرفي سايت منو وي پي ان براي خريد وي پي ان

بازدید :    ۲۳ خرداد ۱۴۰۰    ۱۲:۳۶:۴۵    saman

امروزه با توجه به پيشرفت تكنولوژي و فناوري اغلب افراد روزانه با اينترنت و شبكه هاي اجتماعي و فضاي مجازي سركار ودارند، به گونه اي مه اكثريت كسب و كارها از اين طريق به تبليغ خدمات و محصولات خود مي پردازند، اما برخي از كشورها از ججله ايران امكان دسترسي به بعضي شبكه ها و سايت هاي اينترنتي را كه برخلاف فرهنگ حاكم بر كشورشان است را مسدود كرده اند لذا اغلب كاربران براي اين كه بتوانند به اين شبكه ها دسترسي پيدا كنند اقدام به خريد وي پي ان مي كنند.

سايت منو وي پي ان با سابقه بسيار بالايي كه دارد و با توجه به اينكه سرور هاي بسياري از كشورهاي مختلف دارد مي تواند بهترين انتخاب باشد.

http://bayanbox.ir/view/2025082463682576923/sv.jpg

خريد vpn از سايت منو وي پي ان

Vpn نوعي شبكه خصوصي مجازي است كه با متصل شدن به ان اطلاعات را از سايت مورد نظر دريافت كرده و در دسترس كاربر قرار مي دهد، در سرويس vpn  براي اين كه ارتباط كاربر با شبكه هاي مسدود شده مخفي باقي بماند از رمزنگار و احراز هويت استفاده مي شود،

با توجه به پيشرفت فناوري و گسترده شدن ارتباطات در دنيا، اغلب سازمان ها و شركت هاي براي اين كه بتوانند در سطح بين المللي فعاليت كنند و كالا ها و خدمات خود را به تمام مردم جهان معرفي كنند نياز دارند كه بر روي شبكه هاي اينترنت فعاليت كنند، از سوي ديگر اغلب اين سازمان ها علاوه بر سطح شهر و يا كشوري كه در ان فعاليت دارند داراي نمايندگي هايي در ساير كشور ها هستند كه بايستي بتوانند با روشي سريع و ايمن اطلاعات مورد نياز را در اختيار اين نمايندگي ها قرار دهند.

اين سازمان هاي براي اين منظور از خطوط اختصاصي كه بر روي شبكه گسترده و عمومي اينترنت قرار دارد استفاده مي كنند كه تفاوت اين خطوط در سرعت آن ها بر حسب ثانيه است.

برخورداري از خطوط اختصاصي اين امكان را در اختيار سازمان قرار مي دهد كه اطلاعات و داده هاي محرمانه خود را با سرعت و امنيت بالا رد و بدل كند به گونه اي براي ديگر سازمان ها امكان دسترسي به اين اطلاعات وجود ندارد.

اما اكنون اين سوال پيش مي آيد كه براي برخورداري از اين خطوط اختصاصي به چه طريقي بايد اقدام كرد؟

Vpn يكي از بهترين خطوط و شبكه اختصاصي است كه كاربران با خريد آن مي توانند به راحتي و ايمني بالا با شبكه و ساير كاربران سازمان ارتباط برقرار كنند و اطلاعات و داده ها را رد و بدل نمايند.

از اين شبكه هاي اينترنتي به صورت گسترده در تمامي ادارات و سازمان هاي مختلف در سراسر دنيا استفاده مي شود.

http://bayanbox.ir/view/5268626901919026940/sv2.jpg

امنيت خريد VPN

با توجه به گسترده شدن اينترنت و فضاي مجازي در هر زمينه و تجارتي كه باشيد نياز است كه از امنيت اطلاعات خود اطمينان كسب نماييد، كه مي توانيد با خريد vpn امكان نفوذ و دسترسي به اطلاعات محرمانه شركت و يا سازمان را توسط افراد ديگر به حداقل ميزان ممكن برسانيد. همچنين از طريق خريد vpn مي توانيد شبكه كه بر روي آن فعاليت مي كنيد را اختصاصي كرده و از اين طريق اطلاعات را در فضاي امني نگهداري كنيد كه براي اين منظور مي توان روش هايي از قبيل ديوار آتش- رمزنگاري- آي پي سك و... را مثال زد.

با خريد vpn از دو نوع كدگذاري براي امنيت اطلاعات شما مي توان استفاده نمود كه اين دو روش به قرار ذيل است:

 1. كد گذاري به روش متقارن، كه در اين روش همزمان با اطلاعات رمز نيز ارسال مي شود و رايانه گيرنده بعد از دريافت اطلاعات، كدها و رمزهاي امنيتي را نيز ترجمه مي نمايد.
 2. در روش دوم از دو كليد استفاده مي شود كه يكي از ان ها براي رمز گذاري و ديگري براي بازخواني مي باشد كه هر دوي آن ها  از فضاي مجازي و بستر اينترنت به صورت خصوصي استفاده مي كنند كه براي اين منظور مي توان خريد vpn براي تلفن همراه و رايانه هاي شخصي را مثال زد.


قبل از اين كه براي خريد فيلترشكن اقدام كنيد حتما در مورد ان تحقيق و بررسي لازم را انجام دهيد زيرا شما قرار است به كمك اين سرويس دهنده اطلاعات و داده هاي محرمانه خود را رد و بدل كنيد لذا بايد از امنيت آن ها و عدم دسترسي ساير كاربران كاملا مطمئن باشيد. سايت منو وي پي ان كار شما را از لحاظ امنيت و كيفيت راحت مي كند.

ضمنا به هيچ عنوان استفاده از وي پي ان هاي رايگان را توصيه نمي كنيم زيرا اين نوع VPN ها نه تنها از سرعت لازم برخوردار نيستند بلكه خطراتي را نيز به همراه دارند و مي توانند به راحتي به برنامه هاي شخصي شما نفوذ پيدا كنند.

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         اجاره سند از سايت وثيقه فوري و سايت وثيقه ملكي به چه صورت است؟

بازدید :    ۲۳ خرداد ۱۴۰۰    ۱۱:۳۷:۴۹    saman

كاربران گرامي امروز قصد داريم موضوع اجاره سند از سايت وثيقه فوري و سايت وثيقه ملكي را مورد بررسي قرار دهيم، پس با ما همراه ابشيد.

قبل از بررسي هر موضوعي و اين كه اجاره ي سند با چه اهدافي صورت مي گيرد و چه مشكلاتي را حل مي كند، بهتر است به شرح چگونگي اجاره سند بپردازيم.

https://vasighemelki.com/wp-content/uploads/2020/12/1.jpg

اجاره سند چيست؟

شايد شما هم تا كنون با سوال اجاره ي سند چيست رو به رو شده باشيد.پس براي پاسخ دهي كامل به اين سوال تا پايان مقاله با ما همراه باشيد.

سند اجاره اي نوع خاصي از سند نيست و همان سند هايي است كه افراد براي هر يك از ملك هاي خود  دارد. در بسياري از موارد ديده مي شود كه فرد متهم با تشخيص و بازرسي هاي پرونده توسط بازپرس، با قيد وثيقه آزاد مي شود. خب تصور كنيد كه   فرد متهم سندي را كه بازپرس با ارزش معيني مشخص كرده است را ندارد كه به دادگاه ارائه داده و آزادي خود را بگيرد.

خب در چنين شرايطي اجراه سند با همان ارزش مخشص شده از يك مركز و يا حوزه معتبر مي تواند به مقدارقابل توجهي از مشكل متهم را حل كند.اين تنها يكي از كاربردهاي اجاره ي سند بود. اجاره سند براي وام،  اجاره سند براي آزادي متهم و ... همگي  مي توانند در زير مجموعه ي اجاره ي سندها قرار گرفته شوند.

اجاره ي سند مي تواند براي هر يك از موارد گفته شده در قسمت زير مورد استفاده قرار  گرفته شود.

 • اجاره ي سند براي آزاد كردن زنداني و يا متهم
 • اجاره ي سند براي گرفتن مرخصي زنداني
 • سند براي استفاده هاي گمركي
 • سند مورد نياز جهت انجام كارهاي مربوط به ممنوع الخروجي
 • و...

سايت وثيقه فوري vasighefori.com به شما اين امكان را مي دهد كه در سريعترين زمان ممكن وثيقه يا سند مورد نياز خود را تهيه كنيد.

در تمامي موارد نام برده شده  به اجاره ي سند نياز است. و اگر افراد سند مورد نظر با ارزش مشخص را در دسترس نداشته باشند مي توانند با استفاده از روش اجاره سند مشكل خودرا برطرف نمايند.

https://vasighemelki.com/wp-content/uploads/2020/12/2.jpg

تنظيم قرار داد براي اجاره سند چگونه انجام مي شود؟

در سايت وثيقه ملكي vasighemelki.com كارشناسان خبره مي توانند شما را در تهيه سند و وثيقه راهنمايي كنند.

تنظيم قرار داد براي اجاره ي سند نيز مانند هر قرارداد ديگري بايد بين دو طرف ( طرفين قرارداد) توافق صورت بگيرد و تمام نكات موجود در توافق به صورت كتبي قيد شده و به امضاء برسد.

شايد شما با بررسي يك نمونه قرارداد اجاره سند به طور كامل با اين نوع قرار داد آشنا شويد، اما يك نكته بسيار مهم در اين زمينه وجود دارد كه هر نوعي شرطي كه دراين قرار داد وجود دارد بايد  مكتوب شود.

توجه داشته باشيد  كه در صورت ايجاد اشتباهات  و...  شركت اجاره دهنده ي سند با مشكل رو به رو خواهد شد پس بهتر است تمام قرار دادهاي بسته شده در اين زمينه با دقت تمام تنظيم شود تا علاوه بر حفظ امتيازهاي شركت اجاره دهنده و ادامه ي فعاليت خود در اين زمينه، دارايي فرد نيازمند وثيقه نيز به خطر نيفتاده و حفظ شود.

براي جلوگيري از هرگونه اشتباهي، در قرار دادها افراد كارشناس و متخصص اقدام به  تنظيم دقيق و بدون مشكل قرار داد اجاره سند خواهند كرد تا   طرفين قرارداد با هيچگونه ضرري رو به رو نشوند.افراد سودجوي بسياري هستند كه با استفاده از روش هاي مختلف  دور زدن قوانين اجاره سند اقدام به كلاه برداري  مي كنند. در اين قسمت از مقاله شما را با مهم ترين و رايج ترين قرارداد ها آشنا خواهيم كرد.

 • قراردادهايي كه به صورت پيمانكاري بسته مي شوند.
 • قراردادهايي كه جهت مشكاركت در ساخت و ساز بين طرفيت بسته مي شود.
 • قرارداد هاي مشاركت هاي مدني
 • قرارداد هاي وثيقه اي كه در قسمت هاي قبل نيز مثال زده شد.
 • انواع قراردادهايي كه تحت عنوان مبايعه نامه و يا اجاره نامه شناخته مي شوند.

شرايط اجاره سند  براي آزادي متهم چيست؟

هنگامي كه بازپرس يك پرونده پس ازبررسي پرونده به اين نتيجه مي رسد كه امكان آزاي متهم با قراردهي وثيقه وجود دارد، متهم مي تواند با ارائه ي وثيقه  اي با ارزش مشخص شده از زندان آزاد شود. در صورتي كه فرد متهم، سندي با ارزش مشخص شده را  در دسترس نداشته باشد مي تواند اقدام به اجاره ي سند مورد نياز خود كند.

يك سوال رايج كه دراين ارتباط براي افراد به وجود مي آيد اين است كه قيمت اجاره سند چه مقدار است؟

خب  در پاسخ به  سوال هزينه اجاره سند بايد گفت كه عوالي زايادي در هزينه ي اجاره سند مورد نظر تاثير گذار هستند. به عنوان مثال ارزش وثيقه اي كه دادگاه براي آزادي متهم مشخص مي كند مي تواند در هزينه هاي موجود تاثير بسزاي داشته باشد.

https://vasighemelki.com/wp-content/uploads/2020/12/452.jpg

 چه تفاوت هاي بين سند هاي رسمي و سند هاي عادي وجود دارد؟

با توجه به اين كه تفاوت هاي بسياري بين سند رسمي و عادي وجود دارد و اين كه موضوع مقاله نيز اجاره ي سند مي باشد و ممكن است اين سوال براي افراد بسياري به وجود آمده باشد، بهتر است تفاوت هاي بين اين دو سند را به صورت كامل شرح دهيم.

به طور كلي تمامي اسنادي كه در ايران وجود دارند با توجه به قوانين موجود به دو دسته ي كلي بهشرح زير تقسيم مي شوند.

 1. سند هاي رسمي

سندهاي رسمي داراي سه ويژگي مهم شرح داده شده در قسمت پايين هستند.

 • اسناد رسمي در اداره ي ثبت احوال به ثبت رسيده شده اند.
 • اسناد رسمي در دفاتر اسناد رسمي نيز ثبت شده اند.
 • سند اسناد رسمي تحت نظر ماموران رسمي انجام شده و تمامي مراحل آن طبق قوانين و مقرارات اسلامي پيش مي رود.
 1. سندهاي عادي

تمامي اسناد كه از قوانين شرح داده شده در قسمت قبل  پيروي نكند را سند عادي مي نامند.

 

انواع مختلف سند اجاره اي كدام اند؟

انواع سند اجاره اي كدام اند؟ اين سوال بسياري از افراد در ارتباط با نوع هاي مختلف سند هاي اجاره اي است و ما در اين قسمت به صورت مختصر به انواع مختلف اين سند ها اشاره خواهيم كرد.

سند هاي قطعي

مهم ترين ويژگي  سند هاي قطعي، مالكيت سند است، يعني انواع سندهاي قطعي همانند سند مكان هاي مختلف تجاري، مسكوني و ... به صورت رسمي به نام يك فرد مي باشد و  سند مورد اشاره  در دفاتر رسمي اسناد و ... به ثبت رسيده شده است.

سند هاي قول نامه اي ( مبايعه اي)

به سند هايي كه شرايط سند هاي قطعي را ندارند و  هنوز به صورت رسمي در دفاتر رسمي اسناد و... به ثبت رسيده نشده اند، سند هاي قول نامه اي گفته مي شود.

سند هاي رهني

يكي از انواع سند ها است و از گذشته هاي دور تا به حال در ازاي دادن مال باارزشي همانند جواهرات و ... دريافت شده است. به به اين نوع سند، سند هاي رهني گفته مي شود.

در انتها پيشنهاد مي كنيم براي تهيه مدارك مورد نياز خود به سايت هاي معتبر وثيقه فوري و سايت وثيقه ملكي مراجعه بفرماييد.

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         معرفي سرويس پرداخت در محل دانا حمل

بازدید :    ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰    ۰۴:۲۰:۳۸    saman

پرداخت در محل دانا حمل

معرفي سرويس پرداخت در محل دانا حمل

امروزه با پيشرفت تكنولوژي امكان خريد مشتري بدون ثبت سفارش وجود دارد، افراد مي‌ توانند هزينه كالاي مورد نظر خود را به صورت پرداخت در محل با استفاده از درگاه هاي واسطه، سيستم هاي اعتباري، سايت هاي معتبر، درگاه هاي بانكي و … پرداخت كنند.

در فروشگاه هاي اينترنتي مهمترين مرحله خريد پرداخت صورتحساب توسط خريدار است، يكي از مهمترين روش هايي كه اعتماد مشتريان جلب مي كند، ارائه روش هاي مختلف براي پرداخت است. مشتريان اگر بتوانند در زمان تحويل كالا هزينه آن را پرداخت كنند، مطمئناً به آن سايت يا شركت اعتماد خواهند كرد.شركت دانا حمل با ارائه خدمت پرداخت درب منزل اين امكان را در اختيار مشتريان قرار داده است كه با خيالي اسوده كالاي مورد نظر خود را خريداري كنند. ما در اين مطلب مي خواهيم درباره سرويس پرداخت در محل نكاتي را عنوان كنيم، به شما پيشنهاد مي ‌كنيم كه تا پايان با ما همراه باشيد.

 

پرداخت بعد از تحويل كالا

روش هاي پرداخت توسط مشتري شامل پرداخت نقدي، پرداخت اقساطي، پرداخت درب منزل و پرداخت اعتباري مي شود؛ هر كدام از اين موارد ابزار خاص خود را مي طلبد. براي مثال افرادي كه پرداخت نقدي را انتخاب مي كنند بايد توسط درگاه هاي بانكي و يا واسطه هزينه كالا را بپردازند. يكي از سرويس‌هاي قابل اعتماد براي مشتري و فروشنده سرويس پرداخت در محل مشتري است؛ پرداخت در محل به معناي خريداري كالا از يك سايت است كه مشتري بايد بعد از دريافت كالا مبلغ را به پيك و يا نماينده فروشنده تحويل دهد.

 

ويژگي هاي سرويس پرداخت در محل چيست؟

انتخاب هر نوع از پرداخت ويژگي هاي خاص خود را دارد، ويژگي پرداخت درب منزل باعث بالا بردن اعتماد مشتريان و همين طور بالا رفتن بازده  فروشگاه ها مي شود. در اين روش واريز نقدي تنها در زمان دريافت كالا در محل امكان پذير است. در روش پرداخت درب منزل هيچ گونه پيش پرداخت آنلاين و يا حواله بانكي نياز نيست،اصطلاحاً به اين كار جمع ‌آوري هنگام تحويل مي گويند. معاملاتي اينترنتي با استفاده از وجه نقد و يا ساير اشكال بدون وجه امكان پذير از جمله استفاده از كارت هاي اعتباري امكان پذير است، بنابراين نيازي نيست كه حتماً پول به صورت نقدي و فيزيكي پرداخت شود. افراد مي ‌توانند با فروشگاه هايي كه ويژگي پرداخت در محل را براي فروش كالاهاي خود اعمال نكرده‌ اند تماس بگيرند و انتظارات خود را بيان كنند.

ويژگي‌هاي مثبت پرداخت درب منزل

 1. فروشگاه هايي كه از روش پرداخت درب منزل براي فروش كالاهاي خود به صورت اينترنتي استفاده مي كنند، معمولاً با افزايش اعتماد مشتري رو به رو مي شوند. يكي از سياست‌هاي فروشگاه هاي اينترنتي همين موضوع است، زيرا مشتري با ديدن و لمس كالا مي تواند مبلغ را با اعتماد پرداخت كند. يكي از اصول ماركتينگ همين قضيه است كه باعث جلب رضايت و اعتماد مشتري نسبت به فروشگاه مي شود.
 2. كالاهايي كه به تاييد مشتري نيازمند هستند براي دريافت هزينه بايد از روش پرداخت در محل استفاده كنند. فروشگاه هاي اينترنتي معتبر موظف هستند كه از روش پرداخت درب منزل را براي مشتريان فعال كنند، براي مثال كالاهايي مانند لباس، كيف، كفش و … كه نيازمند ديدن جنس و تاييد مشتري هستند بهتر است كه به صورت پرداخت در محل هزينه ان ها دريافت شود كه فرد بعد از ديدن شكل ظاهري و تاييد سايز براي پرداخت مبلغ اقدام كند.
 3. موارد سودمندي بسياري در روش پرداخت درب منزل وجود دارد، يكي ديگر از موارد سودمند شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات هستند. براي مثال نيروي انساني بيشتري براي انجام فروشگاه هاي اينترنتي مورد نياز هستند اين موضوع باعث اشتغال زايي در جامعه مي‌شود. دانا حمل به افرادي كه قصد خريد انلاين دارند اما نميخواهند وجه را انلاين پرداخت كنن اين امكان را مي دهد كه بعد از دريافت كالا و در محل گيرنده پرداخت صورت بگيرد.

 

ويژگي هاي منفي پرداخت در محل

 1. روش پرداخت درب منزل يا محل كار باعث از بين رفتن و دوري از روح فروش آنلاين مي شود؛ اين موضوع بدان معناست كه جامعه روز به روز به سوي فروش آنلاين پيش مي رود. معمولاً افرادي كه چند خريد آنلاين موفق را تجربه مي كنند، ترجيح مي دهند كه تمام كارهاي فروش، دريافت و خريد مايحتاج زندگي را به صورت آنلاين انجام دهند. فروشگاه هاي بزرگي همچون آمازون پروسه تحويل كالا را امروزه توسط ربات ها طراحي كرده است، به اين صورت كه براي تحويل دادن كالا به مقصد ديگر نيازي به نيروهاي انساني نيست.
 2. نكته منفي ديگر در سيستم پرداخت در محل اين است كه براي بعضي از اجناس و كالاها نمي ‌توان از گزينه پرداخت در محل استفاده كرد. اين ويژگي درباره كالاهايي كه تاريخ انقضا دارند ايا اجناس خوراكي هستند صادق است؛ براي مثال افرادي كه ميوه و خوراكي سفارش مي دهند نمي ‌توانند از خدمات پرداخت در محل بهره بگيرند، زيرا در صورت عدم خريد و عدم پرداخت پول به كالا خسارت وارد مي شود و به هر دليلي بازگشت كالا باعث خرابي آن مي شود.
 3. يكي ديگر از نكات منفي خدمات پرداخت در محل مشتري اين است كه فردي كه مامور تحويل كالا است و مبلغ را دريافت مي كند، بايد فردي قابل اعتماد باشد. اهميت اين موضوع در خدمات پرداخت در محل زماني اشكار مي شود كه فروش در خارج از شهر و شهرستان باشد، بنابراين فروشگاه هاي اينترنتي حتماً بايد از افراد معتمد براي كار كردن در اين سيستم استفاده كنند.

سيستم پرداخت در محل مشتري

امروزه با توجه به شلوغي بازارها، خطر ابتلا به كرونا، آلودگي هوا، اتلاف وقت و انرژي، بسياري از افراد به خريد اينترنتي روي آورده اند. كاربران فضاي مجازي به سايت هاي فروشگاهي مراجعه كرده و محصولات مورد نياز خود را از آن جا خريداري مي ‌كنند، اما در قبال اين اعتماد مي خواهند كه به فروشگاه ها خدمات پرداخت در محل را براي آن ها فعال كنند؛

شركت دانا حمل ارايه دهنده سرويس ويژه فروشگاه هاي اينترنتي با نام حمل و نقد (cod) مي باشد تفاوت سرويس COD دانا حمل با رقباي خود اين است كه فروشندگان كالا پس از عقد قرارداد با دانا حمل و ثبت شماره حسابشان در سامانه هاي پرداخت دانا حمل، مبالغ وصول شده كالاهاي خود را آنلاين و مطابق با قوانين شاپرك در حساب هاي خود دريافت مي كنند. و عملا مانند زماني است كه فروشنده دستگاه كارت خوان خود را به محل خريدار ارسال كرده.

در سال هاي اخير يكي از اصلي ترين تقاضاي مشتريان سرويس  پرداخت در محل فروشگاه هاي اينترنتي است، زيرا يك پل ارتباطي و اعتمادي بين مشتري و فروشنده را شكل مي دهد. كاربري كه به روند فروش جنس كالا و همين طور اعتماد به سايت فروشگاهي، خريد خود را انجام مي دهد، اگر تجربه خوبي از اين خريد به دست آورد مطمئناً باز هم اقدام به خريد اينترنتي مي كنند و ديگران را نيز تشويق خواهد كرد كه از آن فروشگاه اينترنتي مطمئن خريد كنند.

اين موضوع باعث بالا رفتن بازدهي فروشگاه ميشود نكته ديگر كه فروشگاه ها بايد به  آن توجه خاصي داشته باشند اين است كه اطلاعات مشتريان بايد محرمانه باشد امروزه با وجود كلاهبرداري ها و سواستفاده هاي شخصي از اطلاعات افراد فروشگاه ها بايد دقت بيشتري داشته باشند و امانت داره اطلاعات مهم مشتريان خود بوده تا بتوانند رضايت حداكثري مشتريان خود را بدست آورند و  در بين مردم محبوبيت بيشتري كسب كنند.

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         10 راهكار خودشناسي و موفقيت در زندگي

بازدید :    ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰    ۰۲:۲۵:۰۳    saman

اين يك واقعيت ساده است؛ تا زماني كه خودتان را نشناسيد، دستيابي به موفقيت امكان پذير نخواهد بود؛ به همين دليل هم هر فردي بايد در راه شناخت خودش قدم بردارد و براساس اين شناخت سراغ راه‌هايي برود كه به بهبود كيفيت زندگي و موفقيت بيشتر او منجر مي‌شود. در ادامه با ۱۰ راه براي خودشناسي و موفقيت بيشتر در زندگي فردي آشنا خواهيد شد.

 1. مراقب عادت‌ها باشيد

رفتارهاي ما مجموعه‌اي از واكنش‌ها و عادت‌هاي ما هستند و تازه همين عادت‌ها خيلي وقت‌ها واكنش‌هاي ما را هم تحت تاثير قرار مي‌دهند. يكي از راه‌هاي خودشناسي و رسيدن به موفقيت فردي اين است كه مراقب باشيم چه چيزهايي در حال تبديل شدن به عادت‌هاي ما هستند و چه چيزهايي همين الان هم برايمان عادت شده‌اند. براي مثال در زندگي مشترك ممكن است عادت كرده باشيد كه هميشه همسرتان به شما ابراز احساسات كند و شما صرفا دريافت كننده باشيد. اين عادت خيلي راحت به مرور زمان رابطه شما را تحت تاثير قرار مي‌دهد و باعث بروز مشكلاتي مي‌شود كه با يك تغيير عادت ساده، قابل پيشگيري بودند.

 1. از ديد بقيه ببينيد

خودتان را جاي بقيه بگذاريد. اين كار علاوه بر اينكه كمكتان مي‌كند احساسات ديگران را درك كنيد؛ راه خوبي براي اين است كه ببينيد از ديد ديگران چطور به نظر مي‌رسيد. اگر خيلي در درك احساسات ديگران ماهر نيستيد و دلتان مي‌خواهد اين مهارت را در خودتان تقويت كنيد سراغ معروف ترين و بهترين كتاب هاي روانشناسي (صوتي و يا الكترونيك) برويد؛ كتاب‌هايي كه دستيابي به خودشناسي و موفقيت را آسان‌تر از هر وقت ديگري كرده‌اند.

 1. روراست باشيد

   

يكي از اولين گام‌هاي خودشناسي اين است كه از دست از رودربايستي كردن با خودتان برداريد و صادق باشيد. براي مثال ممكن است فردي خجالتي باشيد؛ اما ظاهرتان را به زور حفظ كنيد و در نهايت هم خودتان را گول بزنيد و هم ديگران را. در حالي كه اگر با خودتان روراست باشيد و به جاي سرپوش گذاشتن روي مشكلات در صدد حل كردن آن‌ها بربياييد، هم گام مثبتي در جهت پيشرفت فردي برداشته‌ايد و هم به روابط اجتماعي‌تان كمك كرده‌ايد.

 1. مثبت حرف بزنيد

بسيار مهم است كه براي گفتگو با خودتان چه كلمه‌هايي را انتخاب كنيد. آيا وقتي با خودتان صحبت مي‌كنيد به خودتان احترام مي‌گذاريد؟ آيا از كلمه‌هاي مثبت استفاده مي‌كنيد؟ اگر جوابتان مثبت است، نه فقط يك گام؛ بلكه كيلومترها در مسير درست قدم خواهيد زد. گفتگوي دروني ما به افكار ما شكل مي‌دهد و افكار ما روي رفتارمان تاثير مي‌گذارند؛ بنابراين سعي كنيد احترام خودتان را حفظ كنيد و با خودتان درست رفتار كنيد.

 1. قرباني نباشيد

در مقابل هر شكستي دو راه وجود دارد؛ اينكه در قالب يك قرباني فرو برويد و دنبال دلايلي باشيد كه شكستتان را توجيه كند يا اينكه اتفاقات را با واقع بيني تحليل كنيد، دلايل شكست را پيدا كنيد و تلاش كنيد اين دلايل را برطرف كنيد. براي مثال به عنوان يك خانم ممكن است تا به حال در روابط عاشقانه چندان موفق نبوده باشيد؛ به جاي اينكه مرتب با دوستانتان دور هم جمع شويد و آن‌ها سعي كنند به شما بگويند هميشه حق با شماست؛ سعي كنيد كتاب‌هاي مفيدي بخوانيد كه به شما در فهم دلايل كارهايتان كمك مي‌كند؛ مثلا دانلود كتاب زنها مردها را از دست ميدهند چرا؟ يا خواندن ساير كتاب‌هاي روانشناسي مي‌تواند كمكتان كند خيلي زود موفق‌تر از گذشته عمل كنيد.

 1. مراقب اطرافيانتان باشيد

بعضي از آدم‌ها به اصطلاح هم‌انرژي شما نيستند. اين‌ها همان‌هايي هستند كه در كنارشان دچار اضطراب مي‌شويد؛ آدم‌هايي كه مرتب نق مي‌زنند؛ از روزگار ناله مي‌كند و هيچ حرف مثبتي از دهانشان بيرون نمي‌آيد. اگر فكر مي‌كنيد دوستي با چنين افرادي نمي‌تواند روي شما تاثير بگذارد، اشتباه مي‌كنيد. كافي است تصور كنيد كه به جاي اين افراد با آدم‎‌هايي دوست هستيد كه با وجود مشكلات سعي مي‌كنند راه درست را براي زندگي كردن انتخاب كنند و تا جاي ممكن شاد بمانند. همين تصور هم باعث بهبود شرايط شما خواهد شد؛ چه رسد به اينكه واقعا چنين دوستاني پيدا كنيد.

 1. علايقتان را فهرست كنيد

   

هر آدمي لازم دارد فهرستي از كارهاي مورد علاقه‌اش درست كند و بخشي از زندگي‌اش را به انجام آن كارها اختصاص دهد. داشتن فهرست علايق، باعث مي‌شود بتوانيد هدف‌گذاري‌هاي كوتاه مدت و بلند مدت داشته باشيد و به ذهنتان براي رسيدن به اين هدف‌ها نظم دهيد. براي مثال اگر مدت‌هاست دوست داريد نواختن سازي را ياد بگيريد، برنامه‌ريزي براي پس‌انداز و خريد آن ساز به شما انگيزه بيشتري مي‌دهد و در نهايت شما را به كار مورد علاقه‌تان نزديكتر خواهد كرد. انجام كارهاي مورد علاقه انرژي مثبت زيادي را وارد زندگي شما مي‌كنند و تا حد زيادي استرس را از بين مي‌برند.

 1. مهارت ياد بگيريد

نقش مهارت در رسيدن به موفقيت را دست كم نگيريد. براي اينكه بتوانيد در هر زمينه‌اي، ارتباط با خودتان، با همسرتان يا با جامعه موفق عمل كنيد، لازم است مهارت‌هاي لازم در هر مرحله را به خوبي ياد بگيريد و با تمرين براي خودتان جا بيندازيد. هميشه به دنبال بهترين منبع براي يادگيري مهارت‌ها باشيد و دست از ياد گرفتن برنداريد. روزي كه احساس كنيد در شغل، رابطه يا هر كار ديگري عالي هستيد و چيز تازه‌اي براي يادگيري وجود ندارد؛ در جا زدن شروع خواهد شد.

 1. به خودتان برسيد

هيچ وقت فكر نكنيد با رها كردن خودتان راه درستي را انتخاب مي‌كنيد. براي بهبود ارتباط با خودتان بايد رسيدگي به خودتان را در اولويت بگذاريد. خوردن غذاي سالم، انجام ورزش مورد علاقه و داشتن خواب كافي سه مورد از مهم‌ترين كارهايي است كه مي‌توانيد براي سلامت جسم و روانتان انجام دهيد. بنابراين از خودتان غافل نشويد.

 1. از تغيير نترسيد

مي‌گويند نمي‌توان از يك رودخانه دو بار رد شد؛ به عبارت ساده‌تر رودخانه‌اي كه الان وارد آن شويد، با رودخانه چند ثانيه پيش هم فرق مي‌كند؛ چه رسد به چند روز پيش. اين اصل ساده به تغييرات زندگي اشاره دارد. زندگي پر از تغييرات است. براي اينكه بتوانيد موفق باشيد اولا بايد بتوانيد تغييرات را تشخيص دهيد و ثانيا اينكه نگذاريد عذابتان دهند؛ در عوض سعي كنيد راهي پيدا كنيد كه شما را شبيه موج سواري سوار بر موج‌هاي بلند كند؛ همانقدر مسلط و همانقدر هشيار.

خودشناسي،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         چه عاملي در حال دور كردن كهكشان ها از يكديگر است

بازدید :    ۱۱ بهمن ۱۳۹۹    ۰۷:۴۴:۲۶    saman

آيا مي دانستيد كه چيزي در جهان به نام انرژي تاريك وجود دارد كه با سرعت بسيار زيادي در حال دور كردن كهكشان ها از يكديگر است؟

جهان مرئي - از جمله زمين ، خورشيد ، ساير ستارگان و كهكشان ها - از پروتون ها ، نوترون ها و الكترون ها به هم پيوسته و به صورت اتم ساخته شده است. شايد يكي از شگفت آورترين اكتشافات قرن 20 اين باشد كه اين ماده معمولي يا باريونيكي كمتر از 5 درصد از جرم جهان را تشكيل مي دهد.

 

به نظر مي رسد كه بقيه جهان از يك ماده مرموز و نامرئي به نام ماده تاريك (25 درصد) و نيرويي ساخته شده است كه گرانش را به عنوان انرژي تاريك (70 درصد) دفع مي كند.

باز كردن رمز و راز

 

دانشمندان هنوز ماده تاريك را مستقيماً مشاهده نكرده اند. اين ماده با ماده باريونيك ارتباط برقرار نمي كند و در برابر نور و ساير اشعه هاي الكترومغناطيسي كاملاً نامرئي است و باعث مي شود ماده تاريك با ابزارهاي فعلي قابل تشخيص نباشد. اما دانشمندان اطمينان دارند كه اين اثر به دليل تأثيرات گرانشي كه روي كهكشان ها و خوشه هاي كهكشان وجود دارد ، وجود دارد.

 

به عنوان مثال ، طبق فيزيك استاندارد ، ستاره هاي لبه هاي كهكشان مارپيچي در حال چرخش بايد بسيار كندتر از آنهايي كه در نزديكي مركز كهكشاني هستند ، جايي كه ماده مرئي يك كهكشان متمركز است ، حركت كنند. اما مشاهدات نشان مي دهد كه ستاره ها با توجه به مكاني كه در ديسك كهكشاني دارند كم و بيش با همان سرعت مي چرخند. اگر كسي فرض كند كه ستاره هاي مرزي اثرات گرانشي يك جرم غيب - ماده تاريك - را در هاله اي در اطراف كهكشان احساس مي كنند ، اين نتيجه گيج كننده منطقي خواهد بود.

ماده تاريك همچنين مي تواند توهمات نوري خاصي را كه اخترشناسان در اعماق جهان مي بينند ، توضيح دهد. به عنوان مثال ، اگر نور موجود در كهكشانهاي بسيار دورتر توسط ابرهاي عظيم و نامرئي ماده تاريك در پيش زمينه تحريف و بزرگ شود ، تصاويري از كهكشانها كه شامل حلقه ها و كمانهاي نوري عجيبي هستند ، قابل توضيح است.

 

دانشمندان چند ايده دارند كه ممكن است ماده تاريك باشد. يكي از فرضيه هاي اصلي اين است كه ماده تاريك از ذرات عجيب و غريب تشكيل شده است كه با ماده طبيعي يا نور در تعامل نيستند اما هنوز هم نيروي جاذبه دارند. در حال حاضر چندين گروه علمي ، از جمله يكي در برخورد دهنده بزرگ هادروني CERN ، در حال توليد ذرات ماده تاريك براي مطالعه در آزمايشگاه هستند.

 

دانشمندان ديگر فكر مي كنند با اصلاح اساسي نظريه هاي گرانش ما مي توان تأثيرات ماده تاريك را توضيح داد. بر اساس چنين ايده هايي ، جاذبه اشكال مختلفي دارد و گرانش بزرگ در كهكشان ها ، از جاذبه اي كه ما به آن عادت كرده ايم ، متفاوت است.

جهان در حال گسترش

 

حتما مي دانيد كه وسعت كيهان روز به روز بيشتر مي شود. انرژي تاريك حتي مرموزتر است و كشف آن در دهه 1990 شوك كاملي براي دانشمندان بود. پيش از اين ، فيزيكدانان تصور مي كردند كه نيروي جاذبه جاذبه با گذشت زمان سرعت انبساط جهان را كاهش مي دهد. اما هنگامي كه دو تيم مستقل سعي كردند سرعت كاهش را اندازه گيري كنند ، دريافتند كه اين گسترش در واقع در حال سرعت گرفتن است. يك دانشمند اين يافته را به پرتاب مجموعه اي از كليدها در هوا براي انتظار سقوط دوباره آنها براي ديدن پرواز مستقيم به سمت سقف تشبيه كرد.

 

براي ادامه مطلب به سايت newtechs.ir  مراجعه كنيد.

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         بكارگيري ايده هاي نوين در تابلوسازي

بازدید :    ۲۷ مرداد ۱۳۹۹    ۰۵:۱۸:۳۷    saman

بكارگيري ايده هاي نوين در تابلوسازي

از آنجا كه تبليغات بخش انكارناپذير هر كسب و كاري است ، براي داشتن يك تبليغات موثر و هدفمند نيازمند ايده هاي نو و خلاقانه مي باشيم. موفقيت در هر كسب و كاري مستلزم ايده هاي نو مي باشد ، هر ايده اي مخصوص به يك كار است ، چه در زمينه طراحي و چه در زمينه ساخت ، ايده هاي تكراري نمي تواند مشتريان را به سمت كسب و كاري جذب كند بلكه يك ايده هر چند كوچك مي تواند در مشتري حس منحصر به فرد بودن نسبت به ديگر رقبا را بيدار كند .  براي متمايز بودن در حوزه تابلوسازي نيز مي توان ترفندهاي زيادي در طراحي زيبا به خرج داد و با استفاده و تسلط به ماهيت روانشناسي رنگ در تبليغات براي ساخت تابلوي تبليغاتي رنگ هايي متناسب با نوع كار انتخاب نمود تا تابلوي تبليغاتي ساخته شده متمايزتر از ديگر تابلوهاي ساخته شده كه به عنوان تابلو مغازه يا تابلو فروشگاهي نصب شده اند باشد .

بكارگيري ايده هاي نوين در تابلوسازي

انسان ها در هر شغلي كه مشغول به فعاليت هستند براي ترقي نسبت به  رقباي خود  و رسيدن به سود بيشتر و مطرح شدن در ميان آحاد مردم  نياز دارند كه طبق متدهاي روز دنيا گام بردارند و از ترفندهايي استفاده كنند كه ديگر رقبا از آنها بهره نبرده باشند ، به اين طريق مي توانند خاص باشند و خاص بودن چيزي است كه همه به دنبال آن هستند . تابلوسازي نيز يك شغل پر رقيب مي باشد كه با ورود دستگاه هاي پيشرفته به اين حوزه نظير دستگاه برش ليزري امكان ساخت تابلوهاي متفاوت نظيير تابلو چلنيوم ، تابلو استيل ، تابلو كامپوزيت ، تابلو ترموود ، تابلو لايت باكس ، تابلو نئون و ديگر تابلوهاي تبليغاتي با استفاده از متريال هاي مختلف و يا به صورت حروف تركيبي فراهم شده است و ديگر همچون گذشته تابلوها در سطح يك نوشته ساده صرفا به صورت پلكسي يا فلكس بدون نور نيست بلكه  در حال حاضر در حوزه تابلوسازي پيشرفت هاي چشمگيري حاصل شده است و تنوع تابلوها تبليغاتي بسيار زياد است و هر فرد با هر سليقه و سبكي مي تواند تابلوي تبليغاتي خود را سفارش دهد همين امر سبب رقابت شديدي بين تابلوسازان گشته است و آنچه كه در موفقيت يك تابلوسازي كارساز است نوآوري و ابداع شيوه هاي مختلف در جهت ساخت هر چه بهتر تابلوهاي تبليغاتي مي باشد. طراحي و ساخت نوآورانه تابلو هاي تبليغاتي مي تواند وجه تمايز اساسي بين تابلوسازي هاي سطح شهر باشد .

 

براي مثال در حوزه تابلوسازي در ابتداي ورود تابلو چلنيوم  ، اين تابلو به صورت كاملا ساده ساخته مي شد اما به مرور زمان و با خلاقيت هايي كه تابلوسازها در طراحي كشف كردند ، تابلوسازهاي حرفه اي و شركت هاي توليد كننده با ايجاد شيارهايي بر روي پلكسي توانستند نور را به شكل هاي متفاوت به چشم بازتاب نمايند و تابلو چلنيوم كريستالي ، تابلو چلنيوم ستاره اي يا تابلو چلنيوم الماسي ، تابلو رينگي يا تابلو پانچي با طراحي هاي دوبعدي و سه بعدي پا به عرصه بازار گذاشتند و محبوبيت زيادي نيز كسب كردند چون متمايز از ديگر محصولات بودند و به علت جلوه زيبايي كه داشتند توانستند به يكي از پر فروش ترين محصولات تابلوسازي بدل شوند .

براي اينكه از صنعت تابلوسازي در سطح جهان عقب نمانيم مستلزم توجه به محيط پيرامون و رعايت استفاده از تكنولوژي و فناوري هاي روز دنيا مي باشيم. عصر امروز عصر تكنولوژيست و در همه شاخه ها و رشته تكنولوژي نفوذ كرده و روش هاي سنتي و قديمي را رد كرده تا شرايط راحت تري در زمينه زندگي خصوصي و كاري مردم فراهم آورد. در اين ميان آنچه كه مي تواند بيش از پيش موثر واقع شود تبليغات خوب توسط تكنولوژي روز است كه يكي از شاخه هاي تبليغات تابلوسازي مي باشد.

 

در صنعت تابلوسازي با تكيه بر مهارت و توانايي گروهي و با به كارگيري از تكنولوژي روز و خلاقيت و نوآوري مي توان باعث هدف اصلي ساخت تابلو هاي تبليغاتي كه همان جذب مشتري و خريد و استفاده از خدمات سفارش دهندگان است شد كه البته لازمه تمامي اين كارها حرفه اي بودن تابلوسازان مي باشد.

 

امروزه تركيب متريالهايي نظير ورق هاي كامپوزيت و يا چوب ترموود با ديگر حروف برجسته مي تواند يك تابلوي تبليغاتي زيبا به ارمغان بياورد . تابلو چوبي مغازه يكي از مقاوم ترين تابلوهاست كه وقتي با نماي چوبي ادغام مي شود يك محيط كلاسيك و آرامش بخش را براي مشتريان فراهم مي آورد يا مي توانيد  از متريال كامپوزيت به عنوان زيرساز بهره ببريد و سپس از حروف نئون پلاستيك، حروف چلنيوم و حروف استيل براي ساخت حروف برجسته استفاده كنيد و يك تابلوي تبليغاتي تركيبي زيبا به نمايش بگذاريد .

منبع : تابلو الماس

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         در رويداد آنپكد 2020 سامسونگ چه گذشت

بازدید :    ۲۷ مرداد ۱۳۹۹    ۰۴:۱۳:۴۱    saman

در رويداد آنپكد 2020 سامسونگ چه گذشت؟

در اين رويداد چندين محصول جديد سامسونگ معرفي شد كه بررسي آنها مي پردازيم. اين مطلب از سايت تكنولوژي نيوتكس و با اجازه ادمين اين سايت براي شما كپي شده است.

گلكسي زد فولد ۲

گلكسي ZFold 2 يكي از چشم گير ترين محصولات سامسونگ در رويداد ديروز بود. اين گوشي كه داراي يك نمايشگر ۷.۶ اينچي است ، با يك باتري ۴۳۰۰ ميلي آمپر ساعتي و يك دوربين سه گانه عرضه مي شود و آن طور كه سامسونگ اعلام كرده ، نمايشگر تاشوي اين گوشي مشكلات نسخه هاي قبلي را ندارد.

دوربين اين گوشي داراي سه لنز ۶۴ ، ۱۲ و ۱۶ مگاپيكسلي است و نمايشگر پشتي آن هم نسبت به گلكسي فولد بزرگ تر شده تا براي هر بار مسيج چك كردن نيازي به باز كردن گوشي نباشد.

اطلاعات جزئي تري از اين گوشي اعلام نشده و طي ماه هاي آينده و به هنگام عرضه به بازار مصرف اطلاعات كامل آن منتشر خواهد شد.

 

 گلكسي نوت ۲۰ و گلكسي نوت ۲۰ اولترا

ديروز سامسونگ اعلام كرد كه بهترين گوشي هايي كه تا به اين لحظه توليد كرده را تحت عناوين Note 20 و Note 20 Ultra معرفي مي كند. همين كافي است تا مطمئن شويم كه با گوشي هاي بسيار پيشرفته اي طرف هستيم. سامسونگ وعده داده كه اين دو گوشي در حد يك كامپيوتر قدرت پردازش دارند و در حد يك كنسول بازي قدرت گرافيكي!

 

گلكسي نوت ۲۰ با نمايشگر ۶.۷ اينچي و نوت ۲۰ اولترا با نمايشگر ۶.۹ اينچي و رزولوشن +QHD عرضه مي شوند و بر خلاف تصور همگان خبري از گلكسي نوت ۲۰ پلاس نخواهد بود.

گلكسي نوت ۲۰ داراي يك دوربين با لنز اصلي ۶۴ مگاپيكسلي است كه تا ۳۰ برابر قدرت زوم دارد و نوت ۲۰ اولترا هم داراي يك دوربين ۱۰۸ مگاپيكسلي است كه تا ۵۰ برابر توان زوم كردن دارد. قلم استايلوس به روز شده هم با نام S Pen در اين دو گلكسي جا گرفته است.

 

گلكسي واچ ۳

گلكسي واچ ۳ كه شايد اصلي ترين رقيب اپل واچ در دنياي گجت هاي پوشيدني باشد ، با ظاهري زيبا تر نسبت به نسخه قبلي خود پا به ميدان گذاشته است. 

اين ساعت هوشمند نسبت به نسخه قبلي خود ۱۴ درصد باريك تر و ۱۵ درصد سبك تر است و در دو مدل عرضه مي شود كه يكي از جنس استنلس استيل و ديگري از جنس تيتانيوم است.

گلكسي واچ ۳ داراي ۸ گيگابايت حافظه است و از فناوري هاي GPS و LTE پشتيباني مي كند. نكته جالب در مورد اين ساعت اين است كه تا عمق ۵۰ متري زير آب براي مدت ۱۰ دقيقه دوام مي آورد. همچنين اين ساعت داراي سيستم هاي پيشرفته براي اندازه گيري سطح اكسيژن خون و ميزان فشار خون است.

اين ساعت همچنين به بلوتوث و واي فاي مجهز است و از شارژ بي سيم پشتيباني مي كند. قيمت پايه اين ساعت ۳۹۹ دلار تعيين شده است.

 

منبع

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         20 مورد از جملات ناب امام حسين عليه السلام

بازدید :    ۸ مرداد ۱۳۹۹    ۰۸:۴۵:۳۸    saman

گلچين سخنان ناب امام حسين (ع)

بهترين جملات امام حسين عليه السلام

گزيده اي از سخنان امام حسين (ع)

20 مورد از جملات ناب امام حسين عليه السلام

امام حسين عليه السلام،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         سفيده تخم مرغ چه خاصيتي دارد؟

بازدید :    ۱۴ تير ۱۳۹۹    ۰۱:۲۳:۰۵    saman

http://bayanbox.ir/view/1617344264994939631/1763235.jpg

تخم‌مرغ از وعده‌هاي غذايي پرمصرف و پرطرفدار به ويژه به عنوان صبحانه است و در صورتي ‌كه تخم مرغ جايگزين ساير غذاهاي پركلسترول نظير گوشت شود، خوردن بيش از يك عدد تخم مرغ كامل در روز نيز يك رژيم غذايي سالم محسوب مي‌شود.


اگرچه سفيده تخم مرغ محتوي ميزان بالايي پروتئين است اما زرده آن را نيز نبايد ناديده بگيريد. يك تخم مرغ بزرگ ۳.۶ گرم پروتئين در سفيده و ۲.۷ گرم پروتئين در زرده خود دارد. اين بدين معناست كه ۶۰ درصد پروتئين موجود در تخم مرغ در سفيده آن و ۴۰ درصد ديگر در زرده آن است. با هلوكوك همراه باشيد.

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         به نام خدايي كه جان را فكرت آموخت

بازدید :    ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹    ۱۰:۴۲:۱۷    saman


،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

          آخرین مطالب ارسالی

جدید     بررسي vpn و معرفي سايت منو وي پي ان براي خريد وي پي ان
    اجاره سند از سايت وثيقه فوري و سايت وثيقه ملكي به چه صورت است؟
    معرفي سرويس پرداخت در محل دانا حمل
    10 راهكار خودشناسي و موفقيت در زندگي
    چه عاملي در حال دور كردن كهكشان ها از يكديگر است
    بكارگيري ايده هاي نوين در تابلوسازي
    در رويداد آنپكد 2020 سامسونگ چه گذشت
    20 مورد از جملات ناب امام حسين عليه السلام
    سفيده تخم مرغ چه خاصيتي دارد؟
    به نام خدايي كه جان را فكرت آموخت