بيسام


بيسام

         معرفي سرويس پرداخت در محل دانا حمل

بازدید :    ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰    ۰۴:۲۰:۳۸    saman

پرداخت در محل دانا حمل

معرفي سرويس پرداخت در محل دانا حمل

امروزه با پيشرفت تكنولوژي امكان خريد مشتري بدون ثبت سفارش وجود دارد، افراد مي‌ توانند هزينه كالاي مورد نظر خود را به صورت پرداخت در محل با استفاده از درگاه هاي واسطه، سيستم هاي اعتباري، سايت هاي معتبر، درگاه هاي بانكي و … پرداخت كنند.

در فروشگاه هاي اينترنتي مهمترين مرحله خريد پرداخت صورتحساب توسط خريدار است، يكي از مهمترين روش هايي كه اعتماد مشتريان جلب مي كند، ارائه روش هاي مختلف براي پرداخت است. مشتريان اگر بتوانند در زمان تحويل كالا هزينه آن را پرداخت كنند، مطمئناً به آن سايت يا شركت اعتماد خواهند كرد.شركت دانا حمل با ارائه خدمت پرداخت درب منزل اين امكان را در اختيار مشتريان قرار داده است كه با خيالي اسوده كالاي مورد نظر خود را خريداري كنند. ما در اين مطلب مي خواهيم درباره سرويس پرداخت در محل نكاتي را عنوان كنيم، به شما پيشنهاد مي ‌كنيم كه تا پايان با ما همراه باشيد.

 

پرداخت بعد از تحويل كالا

روش هاي پرداخت توسط مشتري شامل پرداخت نقدي، پرداخت اقساطي، پرداخت درب منزل و پرداخت اعتباري مي شود؛ هر كدام از اين موارد ابزار خاص خود را مي طلبد. براي مثال افرادي كه پرداخت نقدي را انتخاب مي كنند بايد توسط درگاه هاي بانكي و يا واسطه هزينه كالا را بپردازند. يكي از سرويس‌هاي قابل اعتماد براي مشتري و فروشنده سرويس پرداخت در محل مشتري است؛ پرداخت در محل به معناي خريداري كالا از يك سايت است كه مشتري بايد بعد از دريافت كالا مبلغ را به پيك و يا نماينده فروشنده تحويل دهد.

 

ويژگي هاي سرويس پرداخت در محل چيست؟

انتخاب هر نوع از پرداخت ويژگي هاي خاص خود را دارد، ويژگي پرداخت درب منزل باعث بالا بردن اعتماد مشتريان و همين طور بالا رفتن بازده  فروشگاه ها مي شود. در اين روش واريز نقدي تنها در زمان دريافت كالا در محل امكان پذير است. در روش پرداخت درب منزل هيچ گونه پيش پرداخت آنلاين و يا حواله بانكي نياز نيست،اصطلاحاً به اين كار جمع ‌آوري هنگام تحويل مي گويند. معاملاتي اينترنتي با استفاده از وجه نقد و يا ساير اشكال بدون وجه امكان پذير از جمله استفاده از كارت هاي اعتباري امكان پذير است، بنابراين نيازي نيست كه حتماً پول به صورت نقدي و فيزيكي پرداخت شود. افراد مي ‌توانند با فروشگاه هايي كه ويژگي پرداخت در محل را براي فروش كالاهاي خود اعمال نكرده‌ اند تماس بگيرند و انتظارات خود را بيان كنند.

ويژگي‌هاي مثبت پرداخت درب منزل

 1. فروشگاه هايي كه از روش پرداخت درب منزل براي فروش كالاهاي خود به صورت اينترنتي استفاده مي كنند، معمولاً با افزايش اعتماد مشتري رو به رو مي شوند. يكي از سياست‌هاي فروشگاه هاي اينترنتي همين موضوع است، زيرا مشتري با ديدن و لمس كالا مي تواند مبلغ را با اعتماد پرداخت كند. يكي از اصول ماركتينگ همين قضيه است كه باعث جلب رضايت و اعتماد مشتري نسبت به فروشگاه مي شود.
 2. كالاهايي كه به تاييد مشتري نيازمند هستند براي دريافت هزينه بايد از روش پرداخت در محل استفاده كنند. فروشگاه هاي اينترنتي معتبر موظف هستند كه از روش پرداخت درب منزل را براي مشتريان فعال كنند، براي مثال كالاهايي مانند لباس، كيف، كفش و … كه نيازمند ديدن جنس و تاييد مشتري هستند بهتر است كه به صورت پرداخت در محل هزينه ان ها دريافت شود كه فرد بعد از ديدن شكل ظاهري و تاييد سايز براي پرداخت مبلغ اقدام كند.
 3. موارد سودمندي بسياري در روش پرداخت درب منزل وجود دارد، يكي ديگر از موارد سودمند شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات هستند. براي مثال نيروي انساني بيشتري براي انجام فروشگاه هاي اينترنتي مورد نياز هستند اين موضوع باعث اشتغال زايي در جامعه مي‌شود. دانا حمل به افرادي كه قصد خريد انلاين دارند اما نميخواهند وجه را انلاين پرداخت كنن اين امكان را مي دهد كه بعد از دريافت كالا و در محل گيرنده پرداخت صورت بگيرد.

 

ويژگي هاي منفي پرداخت در محل

 1. روش پرداخت درب منزل يا محل كار باعث از بين رفتن و دوري از روح فروش آنلاين مي شود؛ اين موضوع بدان معناست كه جامعه روز به روز به سوي فروش آنلاين پيش مي رود. معمولاً افرادي كه چند خريد آنلاين موفق را تجربه مي كنند، ترجيح مي دهند كه تمام كارهاي فروش، دريافت و خريد مايحتاج زندگي را به صورت آنلاين انجام دهند. فروشگاه هاي بزرگي همچون آمازون پروسه تحويل كالا را امروزه توسط ربات ها طراحي كرده است، به اين صورت كه براي تحويل دادن كالا به مقصد ديگر نيازي به نيروهاي انساني نيست.
 2. نكته منفي ديگر در سيستم پرداخت در محل اين است كه براي بعضي از اجناس و كالاها نمي ‌توان از گزينه پرداخت در محل استفاده كرد. اين ويژگي درباره كالاهايي كه تاريخ انقضا دارند ايا اجناس خوراكي هستند صادق است؛ براي مثال افرادي كه ميوه و خوراكي سفارش مي دهند نمي ‌توانند از خدمات پرداخت در محل بهره بگيرند، زيرا در صورت عدم خريد و عدم پرداخت پول به كالا خسارت وارد مي شود و به هر دليلي بازگشت كالا باعث خرابي آن مي شود.
 3. يكي ديگر از نكات منفي خدمات پرداخت در محل مشتري اين است كه فردي كه مامور تحويل كالا است و مبلغ را دريافت مي كند، بايد فردي قابل اعتماد باشد. اهميت اين موضوع در خدمات پرداخت در محل زماني اشكار مي شود كه فروش در خارج از شهر و شهرستان باشد، بنابراين فروشگاه هاي اينترنتي حتماً بايد از افراد معتمد براي كار كردن در اين سيستم استفاده كنند.

سيستم پرداخت در محل مشتري

امروزه با توجه به شلوغي بازارها، خطر ابتلا به كرونا، آلودگي هوا، اتلاف وقت و انرژي، بسياري از افراد به خريد اينترنتي روي آورده اند. كاربران فضاي مجازي به سايت هاي فروشگاهي مراجعه كرده و محصولات مورد نياز خود را از آن جا خريداري مي ‌كنند، اما در قبال اين اعتماد مي خواهند كه به فروشگاه ها خدمات پرداخت در محل را براي آن ها فعال كنند؛

شركت دانا حمل ارايه دهنده سرويس ويژه فروشگاه هاي اينترنتي با نام حمل و نقد (cod) مي باشد تفاوت سرويس COD دانا حمل با رقباي خود اين است كه فروشندگان كالا پس از عقد قرارداد با دانا حمل و ثبت شماره حسابشان در سامانه هاي پرداخت دانا حمل، مبالغ وصول شده كالاهاي خود را آنلاين و مطابق با قوانين شاپرك در حساب هاي خود دريافت مي كنند. و عملا مانند زماني است كه فروشنده دستگاه كارت خوان خود را به محل خريدار ارسال كرده.

در سال هاي اخير يكي از اصلي ترين تقاضاي مشتريان سرويس  پرداخت در محل فروشگاه هاي اينترنتي است، زيرا يك پل ارتباطي و اعتمادي بين مشتري و فروشنده را شكل مي دهد. كاربري كه به روند فروش جنس كالا و همين طور اعتماد به سايت فروشگاهي، خريد خود را انجام مي دهد، اگر تجربه خوبي از اين خريد به دست آورد مطمئناً باز هم اقدام به خريد اينترنتي مي كنند و ديگران را نيز تشويق خواهد كرد كه از آن فروشگاه اينترنتي مطمئن خريد كنند.

اين موضوع باعث بالا رفتن بازدهي فروشگاه ميشود نكته ديگر كه فروشگاه ها بايد به  آن توجه خاصي داشته باشند اين است كه اطلاعات مشتريان بايد محرمانه باشد امروزه با وجود كلاهبرداري ها و سواستفاده هاي شخصي از اطلاعات افراد فروشگاه ها بايد دقت بيشتري داشته باشند و امانت داره اطلاعات مهم مشتريان خود بوده تا بتوانند رضايت حداكثري مشتريان خود را بدست آورند و  در بين مردم محبوبيت بيشتري كسب كنند.

،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

         10 راهكار خودشناسي و موفقيت در زندگي

بازدید :    ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰    ۰۲:۲۵:۰۳    saman

اين يك واقعيت ساده است؛ تا زماني كه خودتان را نشناسيد، دستيابي به موفقيت امكان پذير نخواهد بود؛ به همين دليل هم هر فردي بايد در راه شناخت خودش قدم بردارد و براساس اين شناخت سراغ راه‌هايي برود كه به بهبود كيفيت زندگي و موفقيت بيشتر او منجر مي‌شود. در ادامه با ۱۰ راه براي خودشناسي و موفقيت بيشتر در زندگي فردي آشنا خواهيد شد.

 1. مراقب عادت‌ها باشيد

رفتارهاي ما مجموعه‌اي از واكنش‌ها و عادت‌هاي ما هستند و تازه همين عادت‌ها خيلي وقت‌ها واكنش‌هاي ما را هم تحت تاثير قرار مي‌دهند. يكي از راه‌هاي خودشناسي و رسيدن به موفقيت فردي اين است كه مراقب باشيم چه چيزهايي در حال تبديل شدن به عادت‌هاي ما هستند و چه چيزهايي همين الان هم برايمان عادت شده‌اند. براي مثال در زندگي مشترك ممكن است عادت كرده باشيد كه هميشه همسرتان به شما ابراز احساسات كند و شما صرفا دريافت كننده باشيد. اين عادت خيلي راحت به مرور زمان رابطه شما را تحت تاثير قرار مي‌دهد و باعث بروز مشكلاتي مي‌شود كه با يك تغيير عادت ساده، قابل پيشگيري بودند.

 1. از ديد بقيه ببينيد

خودتان را جاي بقيه بگذاريد. اين كار علاوه بر اينكه كمكتان مي‌كند احساسات ديگران را درك كنيد؛ راه خوبي براي اين است كه ببينيد از ديد ديگران چطور به نظر مي‌رسيد. اگر خيلي در درك احساسات ديگران ماهر نيستيد و دلتان مي‌خواهد اين مهارت را در خودتان تقويت كنيد سراغ معروف ترين و بهترين كتاب هاي روانشناسي (صوتي و يا الكترونيك) برويد؛ كتاب‌هايي كه دستيابي به خودشناسي و موفقيت را آسان‌تر از هر وقت ديگري كرده‌اند.

 1. روراست باشيد

   

يكي از اولين گام‌هاي خودشناسي اين است كه از دست از رودربايستي كردن با خودتان برداريد و صادق باشيد. براي مثال ممكن است فردي خجالتي باشيد؛ اما ظاهرتان را به زور حفظ كنيد و در نهايت هم خودتان را گول بزنيد و هم ديگران را. در حالي كه اگر با خودتان روراست باشيد و به جاي سرپوش گذاشتن روي مشكلات در صدد حل كردن آن‌ها بربياييد، هم گام مثبتي در جهت پيشرفت فردي برداشته‌ايد و هم به روابط اجتماعي‌تان كمك كرده‌ايد.

 1. مثبت حرف بزنيد

بسيار مهم است كه براي گفتگو با خودتان چه كلمه‌هايي را انتخاب كنيد. آيا وقتي با خودتان صحبت مي‌كنيد به خودتان احترام مي‌گذاريد؟ آيا از كلمه‌هاي مثبت استفاده مي‌كنيد؟ اگر جوابتان مثبت است، نه فقط يك گام؛ بلكه كيلومترها در مسير درست قدم خواهيد زد. گفتگوي دروني ما به افكار ما شكل مي‌دهد و افكار ما روي رفتارمان تاثير مي‌گذارند؛ بنابراين سعي كنيد احترام خودتان را حفظ كنيد و با خودتان درست رفتار كنيد.

 1. قرباني نباشيد

در مقابل هر شكستي دو راه وجود دارد؛ اينكه در قالب يك قرباني فرو برويد و دنبال دلايلي باشيد كه شكستتان را توجيه كند يا اينكه اتفاقات را با واقع بيني تحليل كنيد، دلايل شكست را پيدا كنيد و تلاش كنيد اين دلايل را برطرف كنيد. براي مثال به عنوان يك خانم ممكن است تا به حال در روابط عاشقانه چندان موفق نبوده باشيد؛ به جاي اينكه مرتب با دوستانتان دور هم جمع شويد و آن‌ها سعي كنند به شما بگويند هميشه حق با شماست؛ سعي كنيد كتاب‌هاي مفيدي بخوانيد كه به شما در فهم دلايل كارهايتان كمك مي‌كند؛ مثلا دانلود كتاب زنها مردها را از دست ميدهند چرا؟ يا خواندن ساير كتاب‌هاي روانشناسي مي‌تواند كمكتان كند خيلي زود موفق‌تر از گذشته عمل كنيد.

 1. مراقب اطرافيانتان باشيد

بعضي از آدم‌ها به اصطلاح هم‌انرژي شما نيستند. اين‌ها همان‌هايي هستند كه در كنارشان دچار اضطراب مي‌شويد؛ آدم‌هايي كه مرتب نق مي‌زنند؛ از روزگار ناله مي‌كند و هيچ حرف مثبتي از دهانشان بيرون نمي‌آيد. اگر فكر مي‌كنيد دوستي با چنين افرادي نمي‌تواند روي شما تاثير بگذارد، اشتباه مي‌كنيد. كافي است تصور كنيد كه به جاي اين افراد با آدم‎‌هايي دوست هستيد كه با وجود مشكلات سعي مي‌كنند راه درست را براي زندگي كردن انتخاب كنند و تا جاي ممكن شاد بمانند. همين تصور هم باعث بهبود شرايط شما خواهد شد؛ چه رسد به اينكه واقعا چنين دوستاني پيدا كنيد.

 1. علايقتان را فهرست كنيد

   

هر آدمي لازم دارد فهرستي از كارهاي مورد علاقه‌اش درست كند و بخشي از زندگي‌اش را به انجام آن كارها اختصاص دهد. داشتن فهرست علايق، باعث مي‌شود بتوانيد هدف‌گذاري‌هاي كوتاه مدت و بلند مدت داشته باشيد و به ذهنتان براي رسيدن به اين هدف‌ها نظم دهيد. براي مثال اگر مدت‌هاست دوست داريد نواختن سازي را ياد بگيريد، برنامه‌ريزي براي پس‌انداز و خريد آن ساز به شما انگيزه بيشتري مي‌دهد و در نهايت شما را به كار مورد علاقه‌تان نزديكتر خواهد كرد. انجام كارهاي مورد علاقه انرژي مثبت زيادي را وارد زندگي شما مي‌كنند و تا حد زيادي استرس را از بين مي‌برند.

 1. مهارت ياد بگيريد

نقش مهارت در رسيدن به موفقيت را دست كم نگيريد. براي اينكه بتوانيد در هر زمينه‌اي، ارتباط با خودتان، با همسرتان يا با جامعه موفق عمل كنيد، لازم است مهارت‌هاي لازم در هر مرحله را به خوبي ياد بگيريد و با تمرين براي خودتان جا بيندازيد. هميشه به دنبال بهترين منبع براي يادگيري مهارت‌ها باشيد و دست از ياد گرفتن برنداريد. روزي كه احساس كنيد در شغل، رابطه يا هر كار ديگري عالي هستيد و چيز تازه‌اي براي يادگيري وجود ندارد؛ در جا زدن شروع خواهد شد.

 1. به خودتان برسيد

هيچ وقت فكر نكنيد با رها كردن خودتان راه درستي را انتخاب مي‌كنيد. براي بهبود ارتباط با خودتان بايد رسيدگي به خودتان را در اولويت بگذاريد. خوردن غذاي سالم، انجام ورزش مورد علاقه و داشتن خواب كافي سه مورد از مهم‌ترين كارهايي است كه مي‌توانيد براي سلامت جسم و روانتان انجام دهيد. بنابراين از خودتان غافل نشويد.

 1. از تغيير نترسيد

مي‌گويند نمي‌توان از يك رودخانه دو بار رد شد؛ به عبارت ساده‌تر رودخانه‌اي كه الان وارد آن شويد، با رودخانه چند ثانيه پيش هم فرق مي‌كند؛ چه رسد به چند روز پيش. اين اصل ساده به تغييرات زندگي اشاره دارد. زندگي پر از تغييرات است. براي اينكه بتوانيد موفق باشيد اولا بايد بتوانيد تغييرات را تشخيص دهيد و ثانيا اينكه نگذاريد عذابتان دهند؛ در عوض سعي كنيد راهي پيدا كنيد كه شما را شبيه موج سواري سوار بر موج‌هاي بلند كند؛ همانقدر مسلط و همانقدر هشيار.

خودشناسي،

     ادامهـ مطلبـ          نظرات (0)

          آخرین مطالب ارسالی

جدید     بررسي vpn و معرفي سايت منو وي پي ان براي خريد وي پي ان
    اجاره سند از سايت وثيقه فوري و سايت وثيقه ملكي به چه صورت است؟
    معرفي سرويس پرداخت در محل دانا حمل
    10 راهكار خودشناسي و موفقيت در زندگي
    چه عاملي در حال دور كردن كهكشان ها از يكديگر است
    بكارگيري ايده هاي نوين در تابلوسازي
    در رويداد آنپكد 2020 سامسونگ چه گذشت
    20 مورد از جملات ناب امام حسين عليه السلام
    سفيده تخم مرغ چه خاصيتي دارد؟
    به نام خدايي كه جان را فكرت آموخت